Arkadaşlar bir bakarmısın kafam çok karışık acilen yardımınız gerek :/

Merhaba ben meslek lisesine gidiyorum bölümüm elektornik ve haberleşme 11. sınıfım şimdi ben 2 yılıığa sınavsız geçip DGS ile 4 yıllığımı tamamlasam yoksa 4 seneliğemi direk gitsem ? bömüm sayısal mat felan hiç yaapmıyoruım dershnaye gidiiyorum ama hiçbirşey yapamıyorum bana yardım edin ?

Güncellemeler:
başka yardım edecek arkadaşlar mı acaba ? bekliyorum yardımınız gerek :/
yardımlarınızı bekliyorum
yardım edecek arkadaşlar bekliyorum :)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 4 yıllığa direk gidebiliyorsan git bence,çünkü dikey geçiş yapmak zor. Kontenjan sayısı falan çok az oluyor,bende önlisans okuyorum gerçi ben düz lise çıkışlıydım mecburdum okumaya mesleğim yok yani. Ama sana şu kadar söyleyim iki yıllıkların meslek lisesinden bir farkı yok,ve onlarla aynı derecede gibiyiz hani. Meslek lisesi çıkışlı olsaydım iki yıllık okumazdım. Çok az kaldı matematik falan yapamıyorsan sözele yoğunlaş biraz belki sözelden 4 yıllık bir bölüm kazanırsın illa o alanla okumak zorunda değilsin ama illaki elektronik haberleşme mühendisliği diyorsan iki yıllık yaz o bölüme geçişi olan bir bölümü. En azından dikey geçiş sınavında sadece türkçe ve matematik var. Fen bilimleriyle uğraşmazsın yani.

0|0
    0|0
    • elektornik seviyorum amaç sevdiğim bir mesleği yapmak sence 4 yıllık için şimdi 12. sınıfta kazanmazsam 1 sene dahamı şansımı deneyim yoksa hiç zaman kaybetmeden 2 yıllık ordanda DGS ile 4 yıllık mı yapıyım şimdi mat yapamıyorum seneyede yapamam gibi düşünüyorum :/ sayısallarla aram yokta sözellerle var ama oda işte olmyuor maalsef ?

• sınavsız geçiş nasıl oluyor hiç bir fikrim yok valla. Ben ygs puanımla yerleşmiştim..

• hımm peki teşekkürler

Yükleniyor...