Film Arşivi Yapıyorum. Liste Önerileriniz ?

Merhaba Arkadaşlar;

Sınavlar bitti her gün bir film izlemek istiyorum işten sonra. Harddisk aldım bu iş için. Beğendiğiniz filmleri (izlenmemiş film her zaman yenidir.eski yeni farketmez.) önerilerinizi bekliyorum.

Bilimkurgu, psikoloji, aksiyon her tür olur. Erotik film önerilerinizi de alabilirim. Q Desire tavsiye ederim.

İyi eğlenceler.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bendede bir arşiv var; daha doğrusu abim yaptı bende biraz eklemeler yaptım. 700 gb'ı aştı. 800 gb'a dayandı. Sana link vereyim birkaç tane: link , link link link Daha bir sürü. Bak birtane daha: link bunun doğru olduğundan emin değilim. Çünki linkleri kendim yazdım kopyala yapıştır yapmadım. Diğerleri kesin doğrudur ama bundan emin değilim. Birkaçı torrent sitesi diğerleride forum sitesi. Birazda film önereyim: Hobbit: Beklenmedik yolculuk, Hobbit Smaug'un çorak toprakları, Yüzüklerin efendisi 1: Yüzük kardeşliği, Yüzüklerin efendisi 2: 2 Kule, Yüzüklerin efendisi 3: Kralın dönüşü, Harry potter serisi, mumya serisi, jurassic park serisi, ölümcül deney serisi, Hızlı ve öfkeli serisi, Demir adam serisi, Çılgın hırsız 1-2 (biraz çizgifilm gibi ama idare eder), Chuky (aşırı derecede korkunç diye düşünüyorum), Kötü ruh (Buda aynı şekilde), Lanet (buda korkunç olabilir), Tepenin gözleri 1-2 (çocukken izlediğimde korkutmuştu beni ama sonrada n korkunç olmadığını farkettim), Türk filmlerinden örnek vericek olursak: Büyü (korku filmlerine örnek olarak), Semum, Dabbe 1-2-3, Musallat 1-2, (Bu başta belirttiğim büyü filmini çekerken oyuncuları bile ürkmüş korkudan). Bu kadarı aklıma geliyor. Daha da fazlasını verdiğim linkleri kullanarak keşfediceksindir. İyi günler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• The Truman show kesinlikle olmali ..

0|1
    0|0
  • now is good, the perks of begin the wallflower, one day, aşk ödevim, the first time, bağlanmak yok, aşk yemini ( çoğu adından da belli olduğu gibi aşk filmi :D )

0|1
    0|0
  • Forest gump, artist, esaretin bedeli, beautiful mind, 12 angry man., inception.. Daha d a çok var da..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Seri komedi filmleri

Harold ve Kumar, Felekten bir gece, Vay anam vay, Bitirim ikili, Amerikan pastası, Sosyete polisi, Zor baba

Seri aksiyon bilimkurgu filmleri

Görevimiz tehlike, Cehennem silahı, Hızlı ve öfkeli, Rambo, Oceans, İskoçyalı, G.I.J, Babab, Cehennem melekleri, Rocky, Taşıyıcı, Taksi, Demir adam, Örimcek adam, Star trek, Fantastik dörtlü, Harry potter, Helboy, Riddick, Sherlock holmes,Matrix, Transformers, Yüzüklerin efendisi, Hulk, X men, XxX, Karayip korsanları, Siyah giyen adamlar, James bond

Tek olarak

Sihirbazın çırağı, Swat, Soysuzlar çetesi, İnception, Turist, Mr.mrs smith,İtalyan işi, Çakal, Jonah hex, Muhteşem kahramanlar, Çelik yumruklar, Driven, Gizemli adaya yolculuk, Gece ve gündüz, Köstebek, Kara şahin düştü, Turuva, Avatar, Ben efsaneyim

Aklıma gelenler bunlar.

0|3
    0|0
    • Teşekkürler.

• Evet film arşiv programı içine resim imdb puanı sinamalar konusu tarihi türü gişesi vsvs. ekliyip sıkıntısız bir arşive kavuşuyorsun aradığını buluyorsun film sayısı arttıkça hatırlamakta zorlanacaksın programdan 1 resimden veya konusunda hemen hatırlıcaksın vsvs.

GrieeX Film Arşiv Programını olabilir.

• Teşekkürler. İnceleyeceğim.

• link Geçen izlediğim filmlerden ufak bir liste yapmıştım

0|1
    0|0
  • Girdap 2008

Fragman: link

0|1
    0|0
  • aşk yemini

0|2
    0|0