Benim resimde yeteneğim var sayısal değilim sözelim ?

sizce yeteneğime mi yöneleyim yeteneğimi mi kullanıyım yoksa sözelden kafama göre bir meslek seçip (örneğin sinema tv) resim çizmeyi hobi olarak mı kullanayım ? bana bir yol gösterir msiniz ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Resme hobi olarak devam edip, sözelden sinema tv seçmen en mantıklı hareket olacaktır, resimden yeteneği olan çoğu arkadaşım tekrar sınava girip, grafik tasarıma geçtiler. Sen sinema tv oku arada resimler yapıp sergiler açarak satış yaparsın ek gelir şeklinde... :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Teknik resim yap:) Hem sayısal hemde çizim tekniği gerektiriyo. Mimarlık da okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • resime yeteneğin varsa gsf düşün derim. Ben olsam öyle yapardım yani

0|0
    0|0
    • gsf nedir ?

• radyo televizyon düşünüyorum . radyo televizyon hakkında hiçbir fikri olmayıpta lysden radyo tv ppuanını tutturan biri üniversitede radyo tv bölümünden başarılı olabilir mi acaba ? örneğin ben .

• ya emin ol oraya giden çoğu kişi hani pek birşey bilmiyodur,neden başarılı olamayasın ki? İstersen yaparsın,başarı tesadüf değildir. Emek verirsen o alanda başarılı olursun. Bazı insanların dediğin gibi hani önceden bilgisi olabilir ama çalışmazlarsa mesleğini önemsemezlerse kendini geliştirmezlerse başarılı olamazlar,yapılmıcak birşey yok bence..

• meslek seçiminde en başta yetenek önemlidir, sonra ilgi önemlidir...

0|0
    0|0
  • allahını seversen ne resımı sankı yaptıgın tablolar 10 bın dolara satılacak ::D bence yabancı dıl ogretmenı o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• resimdne gitsen okuyosun lisede sanırım, güzel sanatlar lisesini geçemzsin eğer istiyosan kursa git özel kurslar oluyo rasgele değil gitme öyle.. sınava girincede ressem olark geleceğini kuramssın para kazanmassn sadece resim öğretmenliğinedene devam edebilirsin ama kendini gelştrmen lazım yapabiliyosan sözel den git kurslara katl kendini gelştr resim en son seçersin..

0|0
    0|0
    • yani ressam olup tablolarım trilyona satılamaz mı :D ?

• şaka mısın? ressamlık hobi artık.. satılır tabi en iyi ressamlar ya çok zenginlermiş hobi olark yapmışlar ya da çok fakirlermiş ama sonuç aynı resimleri onlar öldükten sonra trilyonlar etmiş sende ölünce belki eder.

• ben ölünce nasıl alcam parayı vazgeçtim ya :)

Yükleniyor...