Bu fotoğraf size ne çağırıştırıyor? Bu fotoğrafı profil yapan kişinin ruh hali nasıldır?

Bu fotoğraf size ne çağırıştırıyor? Bu fotoğrafı profil yapan kişinin ruh hali nasıldır?

link

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

• yalnızlığa ihtiyacı var,çünkü şu an kalabalığın içinde zaten yalnız ama huzuru yok... hayallleri var kimseye söyleyemediği, kendine bile itiraf etmekten korkuyor, alıp başını gitmek herşeye yeniden başlamak istiyor, ama genel olarak sosyal çünkü gittiği yerin başkaları için cezbedici olmasını istiyor.

1|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 28

• sanatsal ruhlu bu arkadaş?

1|0
    0|0
  • O kadar karanlk pisliğin arasında hala biyerlerden umut ışığı var demek bence.Bunu profil yapan kişi karamsar ama hayata küsmemiş kişidir

1|0
    0|0
  • Yeri göğü ve denizleri yoktan var eden yanlızca O'dur diye geçiriyorum aklımdan

sonra da İhlas suresi :

"Deki o Allah birdir.Allah Sameddir.(Kimseye muhtaç değildir, her şey O'na muhtaçtır.)

O, doğurmamış ve doğurulmamıştır.

Hiçbir şey O'na denk değildir."

1|0
    0|0
  • işte harika bir fotoğraf.

1|0
    0|0
  • Gizem yapıyo artisliğe vuruyor vay be ne gizemli sevişgen bi çocuk desinler diyerekten falan filan

1|0
    0|0
  • fırtınaya dönüşen bir insan suret. ruh hali kendini güçlü,hükmedebilecek şekilde görmek,öfkelenmeye müsait

1|0
    0|0
  • Karamsarlık...

Ya da karadeniz bölgesi insanıdır. Bizim burada yılın her mevsimi kara bulutlu ve yağmurludur daaa...

1|0
    0|0
  • kafasının rahat olmasını istiyodur

1|0
    0|0
  • parcalı bulutlu bir ruh hali var ne cok iyimser ne cok karamsar umutları var ama oldugu andan memnun değil

1|0
    0|0
  • sadece bir fotoğraf.

2|0
    0|1
    • bu sadece bir fotoğraf cümlesiyle hic uyusmuyor ama.. bana hissettirdiği sey mi?

özlem!..

• bana da özlem dışında, hakan'ı anımsatıyor. ehehe

• Daha çok hüzünü anlatıyor. Siyah beyaz hüznü, bylutlar ise uzak diyarları anlatıyor.

1|1
    0|0
  • yağmur var gibi..

0|0
    0|0
  • felaketi güzel gösteren poz

1|0
    0|0
  • umudu çağrıştırıyor

1|0
    0|0
  • O geLmeden kaLdırmayın cenazemi! Bırakın sogusun cesedim.. Ben canımdan çook sevdim, kim biLir? BeLki oda sevmiştir.. Bırakın, örtmeyin yüzümü! Son kez geLsin görsün beni.. Duymasın pişmanLık, üzüLmesin.. Soğuk eLLerimi avuçLarına aLsın.. Susturmayın, ağLasın! Onun gözyaşLarı damLasın üzerime! Kendi eLLeriyLe koysun beni kefene.. Ve son defa fısıLdasın kuLagıma;

Seni Çok Seviyorum Bitanem, N'oLur KaLk! diye..

1|0
    0|0
  • Ruh haline göre kişi büyük bir ihtimalle umutsuzluga karsı bır neden-sonuç ilişkisindedir.

1|0
    0|0
  • bu fotoğraf bana beni çağrıştırdı

0|0
    0|0
  • hava bozacak galiba hadin kaçalım halidir.

0|0
    0|1
  • arayışlardadır bence.

0|0
    0|0
  • Güzel wallpaper olur bundan

0|0
    0|0
  • Bak yine yaptın seni yaramaz şey gibi bişey diyor sanki

0|0
    0|0
  • Penguene tecavüz eden kutup ayısı gördüm o resimde.

0|1
    0|0
  • Bir başkasının resmini, profil resmi yapanın ruh halinden iyidir kesinlikle

0|1
    0|0
  • huzunlu karamsar mutsuz flan filan..

0|0
    0|0
  • kafası bulanık.

0|0
    0|0
  • güzel kızmış

0|0
    0|0
  • güneşli güzel bir hava deniz sefası. Mangal yapıyorlardır kesin orda.

0|0
    0|0
  • Psikopat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Karamsar bir resimmiş gibi gelsede aslında bu resmi koyan kişinin kişiliğinin çok güçlü olduğunu gösteriyor.En yıkıcı fırtınalarda bile sığınacak bir liman bulabilmiş kendisine ve o kadar olumsuzluklara rağmen içinde büyüttüğü bir umudu var.Gelecek konusunda biraz kaygılı olsada umudunu yitirmeyen birisi bence.

1|0
    0|0
  • umutlu bir insan

2|1
    0|0
  • güzel bir resim bence .. bu aralar karamsar biraz bu kişi

1|0
    0|0
  • mutlu mesut

1|1
    0|1
  • huzur ve sakinliğe ihtiyacı olabilir

1|0
    0|0
  • kadehteki yakamoz nerde?ve onun şartlanmaları?

venüzün tepeleri alan diye başlaması gerekmiyo muydu

1|0
    0|0
  • kişi yakında bilgisayarın örnek resimlerini koyacaktır umutsuz vakadır

1|0
    0|0
  • ben de genelde bu tür fotoğrafları profil resmim yaparım fakat ruh halimle bir alakası yok..

0|0
    0|1
  • geceler karanlik kabuslar uzerimde yine dertlerimle ben basbasayim...

ilk bu geldi aklima :P

0|0
    0|0
  • beğenmiş koymuştur bi anlam yüklememek lazım sanki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...