Cenin yiyen Çinliler hakkında ne düşünüyorsunuz?

resmen insan yiyorlar sizce gelecekte daha neler yer bu insan dışı varlıklar :( link

Güncellemeler:
bunlar montaj değil gerçek ayrıca videolarıda var dünyadan haberiniz yaa

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• 1,5 milyar adamı serbest bırak bizi bile yer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Doğu türkistan'da yapılanları hatırladığımızda bunlardan cenin yemek beklenir hem ben başka birinden de duymuştum bunu ilk senden değil.hamam böceği,çekirge,cenin ne bulurlarsa yiyorlar işte

0|0
    0|0
  • bırak yesinler birbirlerini.yoksa yakında tüm dünya çin'li olacak.ne biçim bir nüfustur o öyle.

0|1
    0|0
  • Bizim sorunumuz değil... İsterlerse bok yesinler, bizi ilgilendirmez. Onların ne yediği hakkında yorum yapma lüksüne sahip değiliz.

1|1
    0|2
  • afiyet olsun ne diyelim :(((

0|0
    0|0
  • bu yıllardır var at köpek vs ... ama cenın yemek için dunyanın bı ucundan bı ucundan gelen insan zavallıları var ayrıca ole 3-5 kurusada menu vermıolar bi menu 30bin dolar gibi fiş kesiolar :) uzmanların arasturmalrına gore cenındekı protein besin mineralleri hiç bi gıdda yokmus . amma bunlar sapkın din iman olmadıktan sonra yese nolur yemese

0|0
    0|0
    • Türklerin at yediğini bilmiyor musun?

At eti, at sütü, at sütünden yapılan kımız... At kötü değil.

• şuan at yemeye gerek yok dinimizce yoklugun en yoklugu zamanı olursa helaller tukenirse insan insanı yeme derecesıne gelirse at etide domuz etide helal olur anlıyormusun. sen muslumanmısın senden bişeyler sezdim ben şimdi ?

• Hayvanlık yani ne olabilirki başka

0|0
    0|0
  • nüfusun çok olması nedeniyle alternatif besinlere yönelmişler yamyamlıktır başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Cenin yiyen çinliler hakkında ne düşünüyorsunuz resmen insan yiyorlar :) Başlık biraz yanlış olmuş güldüm. Cenin zaten anne karnındaki sabi yani insan :D Neyse düşünce yamyamlık işte midem bulanıyor o kadar küfrediyorum bilsen...

0|0
    0|0
  • 1- Çinde 56 millet var.

2- Resimdeki kişi ünlü bir sanatçı. Elindeki de cenin değil. Sanatçının sergi tanıtımından bir kare. Adını ve sergisini hatıladığımda eklerim.

0|0
    0|0
    • tamam o sergi diyelim gerçek degil peki ya köpekleri kedileri öldürdükleri ,pişirdikleri videolardamı sergi

• ama bizde usulünce kurban edilir ,onlar canlı canlı vurarak veya kaynar suya sokarak öldürüyor buna ne demeli

• işte usulü eleştirebilirsin ama yedikleri için vahşi diyemezsin. ünlü bir fransız aktris, müslümanlara kurban kestikleri için vahşi demişti.

genel olarak cevaplara baktığımda aklıma gelen ise; “Ey iman edenler! Adil şahitler olarak, Allah için hakkı ayakta tutun. BİR KAVME OLAN KİNİNİZ SİZİ ADALETTEN AYIRMASIN. Adil olun. O takvaya daha yakındır.”(Maide, 8)

• o resimdeki cenin değil ki...Bildiğin yeni doğmuş bebek.Yanılıyor da olabilirim ama cenin daha ufak olmaz mı?Kaldı ki bu resmin gerçek olduğuna ihtimal vermiyorum. Kim böyle bir şey yapabilir ki?

0|0
    0|0
    • ikinci linke bak ve vidolarada bu zaten dünyaca bilinen birşey böcek kedi köpek herşeyi yiyor bunlar .

• Kedi köpek yediklerini biliyorum ama bunu aklım almıyor.İnanmak istemiyorum.

• Allah kimseyi açlıkla imtihan etmesin...

0|1
    0|0
  • onlara kimileri "capon" da diyor... bence ticari bir mesele, çinlileri kötü gösterip pazar paylarını düşürmeye çalışıyorlar.

0|0
    0|0
  • Gerçek olabilir ama o onların damak zevkleri ve acımasızlıkları. Dünyadaki herkes aynı olamaz sonuçta.

0|0
    0|0
  • bırak yesinler.. sanane

0|0
    0|0
  • bunlara inaıyomusunuz hala?

0|0
    0|0
    • kesinlikle bunlar doğru cenin yedikleri her ne kadar yalan olsada kedi ve köpeklere ettikleri eziyetlerin bir sürü saniye saniye videoları var

• biraz araştırma yap her gördüğüne inanma ayrıcada her çekik gözlüyü çinli sanma.

• bokkunu yesinler ceninlerin

0|0
    0|0
  • insan olamaz derim ve lanetliler derim başlarına gelmeyen kalmaz itlerin

0|0
    0|0
  • yahu gece gece nereden geliyor aklınıza bunlar. hiç mi mideniz yok.

0|0
    0|0
  • Biz insan değiliz demek istiyorlar.

0|0
    0|0
  • onlar kafayı yemiş bence,

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • allah islah etsin başka diyecegim yok

0|0
    0|0
  • Bunu yaklaşık 4-5 sene önce görmüştüm. İğrenç bir şey.

0|0
    0|0
  • Acıktım ya :/ Kendilerini yesin kafirler..

0|0
    0|0
  • Gece gece miğdemi kaldırdığın için sağol.

0|0
    0|0
    • bunda mide bulancak bişey yokki ama :) benim ağlayasım geliyo birde küfür edesim

• Kaldırmaz benim miğdem böle şeyleri, iğrenç bakar bakmaz kapadım. =)

• yiyebilecekleri en üst düzeydeler zaten daha ne olabilir ki :) insan değiller..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yıllar önce olan bir video bu gerçek değil. Bir sanatçının hazırladığı bir show.. O gördükleriniz yiyecek maddelerinden hazırlanmış modeller..

1|1
    0|0
  • gercek olmasın istyorum

0|0
    0|0
  • ya yapmayın allah aşkına bi kaç sapkının tipin yaptığını tüm bir halka mal etmeyin. ben 6ay boyunca çinli bir kızla aynı odayı paylaştım ve her konuda konuştk.yok öyle birşey tamam bazı böçekleri yiyorlar tabi temizleyip.ama cenin falan yeme olayı hikaye ya

0|0
    0|0
  • Cenin falan yemiyorlar, bu goruntulerin bi arastrma icin hazrlandgi aciklanmisti, kulaktan dolma seylerle baskalarni da kandrmayin

0|0
    0|0
    • yiyolar dünya biliyo araştırma için hazırlananlar ayrı bişiy

• Hayir arkadsim, bunu arastrrsan bu goruntunn ozellkle hazrlandgini gorursun

• Yiyolarsa yiyolar bizene yazma amacın neki midemizi kaldırmaksa başardın.

0|0
    0|0
  • yerler yani beklerim..bu da başka bir haber : link

0|0
    0|0
  • çokk uzun zamandN beri biliyorum. :(( köpek restoranı olan bi milletten ne beklersin :(( link

0|0
    0|0
    • Ağladım

• bu da koreden link

koreliler çindeki 56 milletten biridir. muhtemelen restoran çindedir ama korelilerindir (hanlar köpek yemiyor diye biliyorum). bizde de ocakbaşı var. bu milletten ne beklersen onlardan da aynısını beklersin. bizim örfümüzde de dinimizde de köpek yemek yok. domuz da yemiyoruz.

• Fotomontaj.

1|0
    0|0
  • ay görunce canım istedi

1|0
    0|1
  • bakamadım bile :(

0|0
    0|0
  • birsey olmaz.

0|0
    0|0