1 Mayıs' ta kimler nerede?

Evet soru gayet açık nerede hangi meydanda katılıyorsunuz ? ya da katılmıyorsanız sebep nedir ?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 13

• iş var o gün ama köprüleri kapatacakları için eminönünde kalacağız bu yüzden eminönü diyelim, geçen senede aynısı olmuştu şirket motor kiraladı karşıya geçirmek için mülteci gibi bindirilmeye çalışdık ben o sıra sahil güvenliği polisi aradım yolda geri çevirdiler bakalım bu sene ne olacak

0|1
    0|0
  • ogunde calisacagim icin is yerindeyim:)

0|1
    0|0
    • Boykot et iş yerini :D

• bunu bilsemde sonucta biraz kazancimi ödemelerimi düsünmek zorundayim o gün meydanlara cikmak bana birsey kazandirmayacak.. acikcasi tatil olsam bile öglene kadar yatar dinlenirim be :)

• Bu zorundalıklar =) yok mubu zorundalıklar :D senınkısıde farklı bir görüş açısı tabı :))

• Resmi tatilmiş 1 mayıs evimde uyurum brz sonra kalkıp pes kasarım :) Akşama doruda çıkarım evden takılırım 1 mayısta sokağa çıkıp eyleme katılıp slogan atmakmı o eylemdeki vatan hainlerini görükçe polisle bir olur vururum onlara(Gerçekten insan gibi yürüyüş yapmak isteyenlere değil lafım) ama durum bu her grubun içinde istanbulda en azından olucaklar yazmışlar bile 1 ay önceden 1 mayısta takimdeyiz :)

0|0
    0|0
  • sıcacık yatağımda olacağım

0|1
    0|0
    • Sokağa bir çık bir iki slogan at uyumaktan daha iyi olduğunu anlarsın =))

• 1 mayısta taksımde bu sloganı cok sevıyorum ama gıtmıyorum (:

0|1
    0|0
  • Taksim de biber gazi yemeye:)

0|1
    0|0
  • Hükümet yandaşı değilim 1 mayısta evimdeyim.

0|1
    0|0
  • katılmak şart teşvik edici olmalıyız bence

0|1
    0|0
  • Mesaideyim ;) bizde ayın 1 ne olursa olsun tatil olmaz :)

0|0
    0|0
  • Evde yatıyor olacağım.

0|0
    0|0
  • çalışıyorum her zaman olduğu gibi..

0|0
    0|0
  • ben evde olcam her zamanki gibi tatil hacı ohhh yan gelip yatcam :D

0|0
    0|0
  • bir mayisi evde geciyorumm cunkuu issizmmmmmm