ISO Denetmenliği hakkında bilginiz var mı ?

Bu denetmenlik belgelerini alınca herkes kendi mesleği ile alakalı bölümlerde mi denetmenlik yapabiliyor yoksa tüm aldığımız alanlarda mı? aranızda denetmen var mı bana artılarını size neler kattığını açıklayabiliri misiniz ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz işler, işin içine girdikten sonra doğaçlama devam eder. Bir sektörde bilgi birikimi edindiğin zaman, şirketlerin hemen hemen birçoğu birbirlerine benzediği için yabancılık çekilmez. Bilişim sektöründe akademik bilgiye ihtiyacın olabilir mesela. Bu da sıkıntı değil, birkaç deneyimli arkadaşın yanında çalışma şablonu belirlersin kafanda.

0|0
    0|0
    • ben basın yayın okuyorum bilişimden de liseden mezunum. direk o sektörde mi başlasam yani sanırım performansa ve tecrübeye göre de baş denetçi olunuyormuş

• Başvuru yapacağın şirkette bilgi hacmine istinaden seni işe alırlar. Denetçi bir arkadaş benden yardım istemişti mesela, ben de ona bilgi vermiştim. Gidip işini halletmişti.

• hee teşekkür ederim simdi anladım:)

Erkekler Ne Diyor 3

• bizim iso mu :) vay issssmayil abim ne işlere el atmış :P

0|0
    0|0
  • ekle anlatim.

0|0
    0|0
  • universitede iç denetçilik sertifikası almıştım.hoca çok lazım olur kesin işe girersiniz dedi.işsizim kpss çalışıyorum

0|0
    0|0
    • 12 adet sertifika vericeklermiş bize ayrıca referans da var işin içinde yani bir kurumdan referans almış olucaz bende araştırıyorum bişey bulamadım pek o yüzden size sordum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...