Yeni başlayan 'Türk'ün Uzayla İmtihanı' filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni Başlayan Türk'ün Uzayla İmtihanı Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Nasıl bir dizi sizce?

Güncellemeler:
Sitede hiç benim kafadan insan yok ya. Hiç arkadaş yok.. :/ Neyse siz pembe dizilerinizi izleyin..

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• o diziyi yabancılar çekseydi herkes müptelası olcaktı, ama işte türkler yapınca kimse beğenmiyor.

Türkiye'de, insanlardaki bu yabancı b.ku yeme merakının nedenini anlamak mümkün değil.

Aziz Nesin'in ruhu şad olsun.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• türkler bence hiç bişe yapmasın 500 bölümde sezon finali veriyolar adamı bayıyo diziler 2 saat sinemaya gitsem film izlesem oda 2 saat 2 de bir reklam adamı bayıyo yabancılar işi çözmüş spartacus izliyom büyük fun ıyım ilk sezon 13 bölüm s.f sonra 6 bölüm ara sezon sonra 10 bölümlük s.f yaptılar dizi 51 dk bitice tadı damagında kalıyo 1 hafta gecesede izlesek dio insan doyammıyo bizimkiler adını feriha koydum fatma gülün sucu ne ilk bölümde tecavüz sahnesini dayıyolar bizim abaza millet te izliyo

0|0
    0|1
  • Sadece espirileri güzel ama bilimkurgu dizisinde ben uzaya ve maceraya daha çok derinlik verilmesini beklerdim.Böyle olunca biryerden sonra sıkıyor.

0|1
    0|0
    • Bu tarz olarak komedi ama bilim kurgu değil ki.

• İlk bölümde peker açıkalının minübüsünden gezegene ışınlanmasına ne diyeceksin?

• Ha orası öyle :D Ben türkleri diyorum. :D

• ilk bölümünün yarısını izledim önce komik geldi, sonra saçmalamaya başladılar

0|1
    0|0
  • o ekip oturup diziyi izlesinler bu ne amk şamar oğlanına dönmüşüz paranının bize yaptırdıklarına bak demeleri olası. Çok saçma bence.

1|0
    0|1
  • otur gossip girl izle ne biliyim lost izle o da olmadımı game of thrones izle

0|0
    0|1
  • tut :)

0|1
    0|0
  • çok geyik olmuş acilen yayından kalkmalı

0|0
    0|1
Yükleniyor...