Kitap okumayı sever misiniz? Bana önerebileceğiniz kitaplar var mı?

arkadaslar kitap okumayi severmisiniz simdiye kadar kac kitap okudunuz ve kitaplarin adi ne elimde suanda bitane var ama bunu bitirince baska birtane daha okumak isityorum bana onereceginiz kitaplar varmi ne biliyim roman olsun, ask olsun, guzel olsunda :)

simdiden tesekkurler

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• hangi tür kitap istiyorsun gizli arkadaşım :) savaş romanı dersen swen hassell'in kitaplarını tavsiye ederim. parisi yakın, lanetliler taburu v.s.

polisiye roman istiyorsan Agatha Christie'nin romanlarını tavsiye ederim. iskemlede beş ceset, 8:15 tireni, Nil'de ölüm v.s.

mistik roman istiyorsan, Dan Brown'un cehennem, kayıp sembol, melekler ve şeytanlar v.s. romanlarını, wilbur Smith'in nehir tanrısı, umberto Echo'nun Gülün adı roanlarını tavsiye ederim.

duygusal istiyorsan, A. R. G. Solmessen'in Berlin Prensesi, Emily Jane Bronte'nin Uğultulu tepeler, Reşat Nuri GÜNTEKİN'in çalıkuşu tavsiyemdir.

klasik istiyorsan Lev Tolstoy'un Anna Karenina, Charlotte Bronte'nin Jane Eyre, Alexandre Dumas'ın Montekristo kontu harika kitaplardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• link

derin bir kitap tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • tuna kiremitçi oku,fılmınıde yaptılar.. sound track yetmez acaıp sarkı olmuş hemde..bu işte bir yalnızlık var! hatta bı oncekı kıtabı git kendını cok sevdırmeden oku! hem ince hem akıcı hemde tam genç işi...baslangıc ıcın ıdeal..

0|0
    0|0
  • Valla kaç kitap okudugumu saymadım ama okurum yani öyle,severim kitap okumayı. Şuanda bukreyi okuyorum. Ondan önce beyoğlunun en güzel abisini okumuştum onuda tavsiye ederim. Bahçemde yeşeren umutlarda iyidir.. Sen ne okuyorsun?

0|0
    0|0
  • nasıl sayalım kızım hepsini şimdi ,asi melekleri oku çok güzel

0|0
    0|0
  • iskender pala mihmandar güzel

0|0
    0|0
  • iskender palanın kitaplarını oku, nazan bekiroğlunun kitaplarını oku ;)

0|0
    0|0
  • hiç kitap okumam :D ama sherlock holmes oku :D

0|0
    0|0
  • Kurani Kerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bin muhtesem güneş, kürk mantolu madonna, eroinle dans üçü de cok guzel aşkta var :)

0|0
    0|0
  • Bende çok severim kitap okumayı bir kitap var ölüme beş kala hıc okumadım kımın yazdığını hatırlayamıyorum ama deger okumanı tavsiye ederım

0|0
    0|0
  • Severim, okurum...

0|0
    0|0
  • Beni bırakma anne ..

çok güzel .

1|0
    0|0
  • çok severim yalnız ben aşk romanları okumuyorum o yuzden tavsiyede bulunamayacağım

0|0
    0|0
    • olsun okuduklarini soyliyebilirsin yani ask ya da roman olacak diye bir sey yok :::)

• stephen kıng butun kitaplarını okuyabilirsin tess gerritsen aynı şekilde benım severek takip ettıklerim arasında turk yazarlardan ahmet ümit ın kavımi , siis ve gece ,sulatnı öldürmek hoşuma gitmişti bunlaran başlayabilrsin

• Hakan gündayın bütün kitaplarını öneririm. Azilden başlayabilirsin

1|0
    0|0
  • Senden önce ben - jojo moyes

0|0
    0|0
  • deli gibi kitap okurum. fantastik, bilimkurgu falan okurum genelde. hiç aşk romanı okumadım.

0|0
    0|0
  • ahmet günbay yıldızın afedersin hayat.

0|0
    0|0
  • gösteri peygamberı

0|0
    0|0
Yükleniyor...