İstediğiniz işte çalışıyor musunuz? Mutlu musunuz? Sizce işsizlik var mı?

istediğiniz işte çalışıyormusunuz..? mutlumusunuz..? sizce işsizlik var mı..?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Binlerce insan sağlıksız koşulda kölelik yapıyor, 500-600 lira için saatlerce çalısıyorlar. Yarısından çoğunun sosyal güvencesi yok. Binlerce insan koruma memurluğunu bekliyor, kpss kalkalacak dediler onbinlerce insan diken üstünde bekliyor, dershane kapanacak dediler binlerce öğretmen ne yapacağım diye kara kara düşünüyor, ekonomik desen ötv kdv max seviyeye geldi 40 bine alınan araba oldu sana 80-90 bin, yabancı ülkelerin bankalarına ülkemizin insanları açıldı triyonlarca borcu oldu. Ukrayna savaşa hazırız dedi, Türkiye NATO'nun sergileyeceği tavrı izliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İşsizlik yok iş beğenmemek var. Herkes 5000 10000 maaş istiyo yoksa burun kıvırıyolar. 2 senelik okulu 10 senede bitirmiş neden bana asgari maaş ? Adama sormazlar mı sen nesin ki ne istiyosun diye... Şu an öğrenciyim ama bölümümü çok seviyorum

0|0
    0|0
  • hayır işsizim

0|0
    0|0
  • işsizlik yok ''iş beğenmeme'' var

0|0
    0|0
  • Aşk yok para yok..

0|0
    0|1
  • Bi' işte çalışmıyorum, öğrenciyim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• işsizlik değilde iş beğenmeme var. yalnız şunu da unutmamak lazım bizim ülkemizde herkes istemediği bir işte çalışıp para kazanan fahişelerden farksız..!

0|0
    0|0
  • İşsizlik yok diyenin aklından şüphe ederim.

çalışmıyorum, 4 yıldır devlet kapısında bekletiliyorum.

0|0
    0|0
  • ıstedıgım ıste degılım ıs konusunda bazı sıkıntılarım varr.. Kesınlıkle ıssızlık yokk tam tersı calısan yok..

0|0
    0|0
  • evet memnunum

0|0
    0|0
  • işsizlik var mı sorumu :D ben isteğim işi yapıyorum ve işsizlik var

0|0
    0|0
Yükleniyor...