Neden dalga geçme gereği duyarsınız ?

Burada gerçekten yardıma ihtiyacı olduğu için soru soranlar oluyo ama cevaplara bakıyorum hep dalga geçiyolar, neden yaparlar bunu ?

0|0
1029

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• %80 i geyik yapmak için geliyor,bazen ben bile iyi niyetle yardım etmeye çalışıyorum 10 dakika sonra soruyu güncelliyor soran "eğlenceliydi şakaydı arkadaşlar" diye.. Hal böyle olunca insan ne diyeceğini şaşırıyor

0|0
    0|0
  • Reel hayat sorunlarla doluve dalga geçebileceğin pek kimse yok, gülebileceğin pek birşey yok. Birine bir laf edersin alınır, birine laf edersin kırılır, ee buradaki kimselerihayatımda görme veya tanıma şansımız olmadığı için buradaki kırılsa ne olur? İşlerim sekteyeuğrar mı? yoo

Yani benim için soruna cevap "rahatlamak"

0|0
    1|1
  • Burda mesele o kisilerin hic sorun yasamayacaklarini düsünmeleri

Bir kismida bu konudan bir eylence cikarmak derdinde..

bir kisim arkadaslarda soru soranlarin aslinda dalga gectigini düsünüyor..

0|0
    0|1
  • ego tatmini

1|0
    0|1
  • Ben şahsen dalga gecılıcek sorulara gecıyorum cıddı sorulara pek bulasmıyorum cunku amacım makara gırgır şamata :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten sorusuna cevap arayan, sorusuyla kalifiye olarak ilgilenen mercilere soru sorar,buradaki ben de dahil ,vakit geçirmek için giren 3-5 avele değil.

muhtemelen sorduğun bazı sorularda da trollenmiş olmalısın.

trollemeyi severim.

Ha bir de ,

Soru soranlara Allah sevgiliden başka dert vermesin :)

0|0
    1|0
    • Allah'a şükür başıma gelmedi gelseydi de gereksiz insanlar umrumda olmazdı sadece nedenini merak ettim

• genelde ne kadar alaycı cevaplar versem de olayın aslında her cevabımın mantıklı oldugu ve soruya cevap niteliği taşıdığı gerçeğini inkar edeceklerini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Egodan dolayı... Yaparlar, zor durumda ki bir insanın zayıflığı karaktersiz insanları güçlü hissettirir.

0|0
    0|0
  • Bazen o kadar gereksiz yorumlar yapanlar var ki.İnsanın bir derdi var ama gidiyor onunla alay ediyor dalga geçiyor saçma sapan şeyler yazıyorlar.Hayatta hiç bir amacı olmayan boş insanların yapacağı hareketler bunlar.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

• soruyu soran kişi dalga geçerek soruyor bunu güncellediği zaman görüyorum

0|0
    0|0
  • Senin gibilerde az bulunuyor işte :)

0|0
    0|0
  • sorular zaten bağırıyor ciddi cevap verin ya da geyik yapın diye, bende ona göre veriyorum cevaplarımı

0|0
    0|0
  • gerçekten yardım isteyene elimden geleneş yaparım ama bazırları gerçekten çok komik oluyo

0|0
    0|0
  • millet buraya eglenmeye karsi cinsle muhabbete geliyor.

0|0
    0|0
  • gerçek hayattaki eziklerin sanal alemde üstünlük kurma ezme çabaları baska bişe değil ;)

0|0
    0|0
  • maksat gırgır şamata , sorular saçma sapan olunca öyle soruya böyle cevap :D

THE END...

0|0
    0|0
  • dalga geçilme olayı doğru belki ama sorularında ele avuca sığar yanları yok

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum o tiplerden

1|0
    0|0
  • Soruya göre cevap prensibiyle yola çıktım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 9

• Site eğlence maksatlı kurulmuş :).

0|0
    0|0
  • soruya göre muamele..

0|0
    0|0
  • yok ben yapmam ciddi sorularda he zaman ciddiiymdir... esefle kınıyorum ciddi sorularda saçmalayanları.

0|0
    0|0
  • Çünkü o küçük beyinleri mantıklı cevap verecek düzeye erişememiş. Ancak düşük seviyeli düzeyde kalmış buna bağlı olarak verdikleri cevaplarında seviyesii düşük.

1|0
    0|0
  • dalga geçen insanlara çok sinir oluyorum özellikle insanların ellerinde olmayan kusurlarıyla dalga geçenlere

0|0
    0|0
  • aşağılık kompleksi olan ve vicdan sahibi olmayan insanlar zor durumdaki insanlara böyle davranırlar. bilmezlerki herkes yaptığının bedelini ödemeden gitmeyecek bu hayattan. yazık öyle insanlara acıyorum hemde çoookk acıyorum.

0|0
    0|0
  • Ego tatmin etmek için ve özgüvensizlik

0|0
    0|0
  • hiç sorma .. bazen insan çok yardıma ihtiyaç duyuyo hemen dalga geçiolar ekliolar kaç kişi ark yollyıp yrdm edecek gibi görünüp saçma sapan iğrenç konumalara yelteniolar :@

0|0
    0|0
  • onlarda salak salak sorular sormasın

0|0
    0|0
    • Sen 100liraya rimel alan ve dersane parasını ödeyemediği için üzülen çocuğa bunu söyleyen kızsın senden farklı bir cevap beklemezdim zaten

Yükleniyor...