Sizce ne olur bu işin sonu???

evleneceksiniz ailenizin karşısına müstakbel eşinizi çıkarıyorsunuz tanıştırmak için ama evleneceğiniz kişi zenci. aileniz buna ne tepki verir? ya da tepki verirmi?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• bence tepki gelmez..bizim ülkemiz ırkçı değil ama biraz garipseyebilirler ama saygı gösterirler..ben zenci olan bir müslüman kadınla evlenmeyi isterim mesela..eğer o beni severse ve bana ısınırsa..ailemin saygılı karşılayabileceğini düşünürüm eğer öyle birşey olursa..

0|0
    0|0
    • müslüman derken bile bir ayrımcılık var , ırkçılık sadece renkle değil etnik köken ve dini görüşlerlede olabiliyor not düşeyim..

• kusura bakma ama müslüman bir erkek hristiyan bir bayanla evlenebilir ama o bayan müslüman bir erkekle evlenmek ister mi?bence her din kendine munasırdır..ben müslüman bir insanla daha yii anlaşıyorsam onunla evlenmek isterim..

• Hiçbir tepkisi olmaz ben sevdkten sonra yeter..
    Bazı zenciler var bizimm nsanlardan daha insan..
    Onu seçerim bizim insanımızı seçeceğime..

0|0
    0|0
  • seviyorsan yanında olmalılar, verdiğin karardan pişman olmayacağını onlara hissettirmelisin.. Ben insanları renklerine göre ayırmam ama kafa yapısına göre ayırabiilirim zencide olsa beyazda olsa topalda olsa güzel bir dünya görüşüne sahip olmalıdır ailemde buna saygı gösterir hatta daha çok sahiplenirler..

0|0
    0|0
  • Anam onu çamaşır suyuyla açar beyazlatırdı kesin

0|0
    0|0
  • normal yaaa gecın bu işleri artık * bı tanıdıgım esı kenyalı cocuk oldu kömür karası sırf mahalle baskısı yuzunden ulkeyı terk ettıler mk

0|0
    0|0
  • çokda fifi derlerdi :))))))

0|0
    0|0
  • şimdi ben bunu alıp götürecem eve ve bir de yorum mu yapacaklar? link pıçaklarım valla :)

0|0
    0|0
  • ailem kararlarıma saygı duyar, ilk etapta zorlanabilirler ama alışacaklarına eminim ırkçılıktan değil sadece ten farkına alışık olmadıklarından

0|0
    0|0
  • buyuk konusmak gibi olmasin istemem zenci bir esim olmasin

mazallah evde elektrik gider :(

0|0
    0|0
  • kara elmas olurdu beyaz elmas :D

0|0
    0|0
  • DE get karşımdan :D

THE END...

0|0
    0|0
  • Ben zenci asevmiyoeum eğer bir kişiyi istiyorsam konu bitmiştir

0|0
    0|0
  • Sen seviyosan sorun yok teyze... (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• orda ben tepki veririm zaten zenci biriyle evlenmem büyük konuşmak gibi olmasın ailem türk damat isterler diğerleri olamaz

0|0
    0|0
  • hayr derlerdi ama ben ayırt etmiyorum zenciymiş felan olur yani evlenirim onlarda bir zamn sonra ikna olur

0|0
    0|0
  • Güler benimkiler :)

0|0
    0|0
  • zenciyle evlenmem

0|0
    0|0
  • Hiç bir tepki vermezler

0|0
    0|0
  • Bizim komşuların gelinleriendonezyalı diğerinin gelini Alman her milletten var zenci olsan ölçekli önemli olan sevgi

0|0
    0|0
Yükleniyor...