Hiçbirşeyden memnun değilim

hiçbirşeyden memnun değilim , okul çok sıkıyor beni zaten 2dene yakın arkim var staj yeride öyle. evde öyle . hayatmdan gelip geçen beni duygu karmaşıklığına iten o saçma sığır insanı düşünüyorum nedir bu memnuniyetsizlik anlamadımki. bazen kendimi iyi hissetiğim anlar da oluyor ama genelde hep bir memnuniyetsizlik bende :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım ben de memnun değilim,

mesela otobüste düğmeye basmalarını rica ettiğim halde basmayan insanlardan memnun değilim.

metrobüse binerken at yarışı gibi bir birlerini itip kakan insanlardan memnun değilim,

yine toplu taşıma araçlarına binen insanların masai maradaki o etrafı derin uçurum gibi yükseltilerle kaplı yerden geçen öküz başlı antiloplara benzediklerini ve bunun komik ve aptalca göründüğünü bilmemelerinden memnun değilim

üniversitedeki hocaların bize ilkokul çocuğuymuşuz gibi memnun değilim,

hayatı sorgulamayan insanlardan memnun değilim,

adalet sisteminden, eğitim sisteminden, alt kattaki dedikoducu teyzeden memnun değilim

okumayan düşünmeyen insanlardan memnun değilim

not manyağı inek öğrencilerden memnun değilim,

kısa tıknaz türk kızlarından memnun değilim

korkak embesil garantici insanlardan memnun değilim,

devlet memuru zihniyetli insanlardan memnun değilim,

sığ insanlardan memnun değilim,

kendi dünyamı yaratmak istiyorum ve bunun için sinema okuyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bunlar hep şükürsüzlük .

0|0
    0|0
    • neden peki

• gamze salagının yazdıgı soruya bak,ya

• sanane benim hayatım sanane benim yazdıklarımdan sanane salaklığımdan veya zeki olmamdan bunları hiçbiri seni ilgilendirmiyor ve benim hakımda yorum yapma hakkınada sahip değilsin seni sildim diyemi triplere giriyorsun sığırlığın alemi yok sanane benle ilgili hiçbir şey seni ilgilendirmiyor şimdi kaybol potatoesss misin nesin

• dostum hayata güzel bakmalısın. güzel düşünen güzel görür güzel yaşar. ne kadar olumsuz düşünürsen haaytın o kadar olumlu olur. seni üzen şeylerden vazgeç. onları hayatından sil. kendine yeni ve güzel bir hayat kur.

0|0
    0|0
    • güzel görme sorunum var sanırım:D

• neyse çıkıyorum ben sonra olarak bir iyi günler de çıkıyorum iyi günler?:D

• eyi cunler :)

• bence bıran once sevebılecegın bırını bul sana herseyde memnuyet saglasın sabahları gunaydın askımlar vs okulda yanında olsun ya da olmasada olr varlıgını hısetrsın sureklı sana memnun oclan hayatan bence guzel olur ınan< ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...