Engelleme listemi...

sileceğim arkadaşlar...kim olursa olsun hangi düşünceden olursa olsun hepimiz aynı memleketin çocukları değilmiyiz?sadece fikir yüzünden niye ayrışıyoruz ki?siyasi düşünce yüzünden düşman mı olalım yani?küfürleşmeler,beddualar oluyor işte siz şu partidensiniz veya değilsiniz diye vatan hainisiniz demeler..ne lan bu?!teşekkürler...

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• ben o sebepten kimseyi engellemedim

çünkü farklı fikirler olmalıdır toplumda zaten

benim engelli listemde bir kişi var o da bence sapıktı ondan engelledim başıma bela almak istemiyorum.. ama sizler dediğin gibi fikirleri düşünceleri farklı diye kimseyi engellemeyin bence, durduk yere düşman olmaya gerek yok, aynı memlekette yaşıyorsunuz sonuçta dediğin gibi...

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• E iyi hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • kusurabakmasınlar kmsenin engelini kaldıramam yarın öbürgün gene başka soruda çakışıp kavga ederz hiç cekemem o loser ları:((

0|2
    0|0
    • o da ayrı bir bakış açısı tabii ki haklısın sende...

• Helal olsun ...

0|1
    0|0
  • zaten sırf bu yüzden engelleme liste yapılması saçma herkes birbirinin düşüncesine saygı göstermeli bnce

0|1
    0|0
  • Düşmanlık çok ülkede geçmişi unutup affedemiyolar illa kavga kargaşa olsun.. herkes hafızasını kaybetse daha iyi olur belki -.-

0|2
    0|0
  • sen sil, ben silemem. engelleme listem abaza dolu. silersem sonra peşime düşerler tekrar :D

0|1
    0|0
  • hayırlısı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...