INSAAT MUHENDISLIGI :))

Arkadaslar insaat muhendisligi okuyanlar bilgi verebilir mi acaba :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Elektrik muhendisiyim ama en yakin arkdasim insaat muh sor soylim

1|0
    0|0
    • Fizik yapamiyorum universitede halledebilir miyim ?

• Puani bilmem.

Super zeka da olmaya gerek yok

Ama muhim olan kazanmak degil okuyabilmek.

Ki ins muh 5kiz 95 erkek oluyor genelde haberin olsun.

Benim bahsettigim yildiz itu odtu seni zorlar.

Digerlerini bilmiyorum.

Brnde yildiz lisans itu yuksek lis. Mezunuyum onu referans alarak konustum

• 6gün

Kardesim 220 yle alanda var 420 430 lada. 220 yle sen neyin muhendisligini yapcan acaba

Erkekler Ne Diyor 3

• Mühendisin matematiği kuvvetli olması lazımdır çok zorlanırsın mimarlığında önü açıktır hem de mühendislik fakültelerinde çok erkek olur sıkılırsın yapamazsın...

1|0
    0|0
  • 400 puandan fazla giriş. :D :D Matematiğim olsa yapabileceğim iş aslında. D: Proje okuma vs vs onları yapabiliyorum :D :D

1|0
    0|0
  • kız başına napcan bee hep erkek , biomüh. falan oku

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kızım manyakmısın ne işin var inşaatçıların işçilerin adamların arasında şantiyelerde falan?

git cillop gibi doktor ol

olmadı avukat ol

olmadı öğretmen ol

olmadı hemşire,eczacı falan ol

reklamcı ol

tercüman ol

modacı ol

peyzaj mimarı ol

mimar ol ...

0|2
    0|0
    • Universi okumamis olmaniz cok belli oluyor dogrusu.. insaat muhendisligi bitmeyecek bir meslek surekli onu aciliyor .ayriyetten insaat muhendisleri gidip de santiyede taş tasimiyor calisanlari yonetiyor bir de kendi sirketini acarsan aylik rahat 20-30 bin kazanirsin

• tüm hukukçular mesleğe yeni başladıklarında hakim hatta anayasa mahkemesi başkanı falan olmayı hayal eder :))

o mühendis kız arkadaşlarım okulu bitireli yıllar oldu halen maaşlı çalışıyorlar ve hiç öyle zengin bir halleri yok 10000 bence hayal. herkes şirket açamıyor

ayakların yere bassın. bu lafımı yıllar sonra hatırlarsın. herşey gönlünce olsun

• Sagolun tesekkur ederim fakat insaatci cok tanidigimiz var ve babamda insaat isine girecek o yonden sıkıntı yok.Iyi gunler hukukcu hanim :)

Yükleniyor...