1 mayısta taksimin kapatılması ne kadar doğru ?

1 mayısta işçiler mekeçiler meydanlara inecekler ancak başbakan taksimin kapalı olacagını oraya gidenlerin ise çatışmaya hazır olmasını dile getirdi bu ap açık bir tehdittir ne kadar doğru insanların yaşamına etki etmesi ?

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• basbakan bizleri ilk defa tehdit etmiş değildir. bu saçma tutumlarına alışkın olmamız susacağımız anlamına gelmiyor nasılsa

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kapatılmamalı. Her ne kadar sözde olsa da demokratik bir ülkeyiz, gidip orda 1 mayısı kutlamak en büyük hakkımız. Altta bir arkadaş provokatif yaklaşmış ama 1 mayıs için gidenlerin büyük çoğunluğu zaten oraya kutlamak için gidiyor. Gideceğiz, kutlayacağız, gazımızı da yiyeceğiz napalım.

0|2
    1|1
  • halkı kendi meydanından, semtinden mahrum ediyor diktatörcük. yasaklarız, çatışırız, engelleriz, yaparız, ederiz, sindiririz, sustururuz... bir de bu adam anasına küfretse dahi 'başbakanım değil mi, hakkıdır' diyecek olan onlarca koyun sürüsü hatırı sayılamayacak kadar çok. bunlar varken adamın böyle rahatça tehdit etmesi, kafasına göre yasaklar koyması işten bile değil.

0|1
    1|1
  • Kimse ölümsüz değil. o adamın öleceği günü sabırsızlıkla bekliyorum.

0|2
    0|1
    • Kadın olmadan devrim olmaz derler doğru ++++

• Sen gerçeklere gözlerini yummaya devam et yakında biri en büyük şaplaği yiyecek. Diyorum ya ölümsüz değil o zaman göreceksiniz. Yaşayacağınız hertürlü pisligi de hakediyosunuz bencil çıkarci insanlar allah tarafindan sevilmezzz

• Komplo ; polis şiddet uygulayacak ve sen buna alkış tutacaksın emri ben verdim diyen kişi yüzünden vatandaşlarımız katledilirken sen susacak haksız çıkmamak için doğruyu bildiğin halde konuşmayacaksın sonra bana dönüp ensenize şaplak yiyeceksiniz diyorsun bana o tokadı atacak kimse yok koçum rahat ol sen evınde sıcak kahvenı ıcerken ben ankaranın sokaklarında polis kovaladım arkadaşlarımı nezaretten çıkardım herkesı kendın gıbı bılme bızımde gücümüz var allaha şükür biz haktan yana kullanırız gücümüzü sizin gibi zorbalık yapıp insanlara zulum etmem

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbir yanı doğru değil.

0|1
    0|1
  • Ortamı germek adına yapılan söylemler. Bazıları böyle şeylerden beslenir, en net örneği bu ülkenin başbakanı.

Oysa insanlar "resmi tatil" bile olan bir günü çıkıp alanlarda kutlasa hiçbir şey olmaz. Olmadı, olmayacak.

0|1
    0|0
    • Kutlama demiyorlar ki.taksim olaylardan yoruldu.kadıköyde yapılsın diyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• Taksimde hiç olay olmamışsa şimdiye dek.kapatılması yanlış.

Ama ipini koparan gösteriye ortalığı karıştırmaya taksime geliyorsa kaos çıkarılıyorsa kapatılır elbet.

Sanıyormusunuz ki sadece 1 mayıs kutlanacak güzel güzel orada? Bunu çocuk bile biliyor ki olay çıkarma yeri yaptılar taksimi.

Taksimin dinlenmesi gerekir.

Tehdidin en büyüğünü geziciler yaşattı zaten.

Başbakanın yaptığına tehdit derseniz tek yönlü bakmışsınızdır.

Adalet ve vijdanla bakın biraz

1|0
    2|1
    • Gezicinin zoruna gitmiş eksiliyor pehh :))

• Taksimde bulundun mu acaba gezı olayları varken bence hayır eger olsaydın yanı olayların ıcınde olsaydın anlardın polislerin orayı karıştırdıgını

• Devlete başkaldırabların arasında ne işim var bre?

Kılıçtaroğlu gibi o. Lar da para dağıttı size devirin yeterki.mesele ağaçtı yani öylemi dersin.polis az bile yaptı.İstanbul'da olsaydım o aralar yeminle polisle beraber önüme katardım sizi.devleti yedirmeyiz.hükûmeti ezdirmeyiz!

• bende açılmasından yanayım ama bu da bir gerçek . 1 mayıs la alakası olmayan adamlar gidip proveke edecekler. bunuda göremeyen kördür. fındık bıyıklısı bile orada olacak. şimdi kapatsa olmaz açsa olmaz. zor bir durum bakalım göreceğiz.

1|0
    0|1
  • kapatilmamali diye dusunuyorum ben ama basbakanimiz dah iyi biliyor

1|1
    0|1
  • gerginlik ve şidet politikası izleyerek ayakta kalmayı beceriyor. amaç yandaşlarını daha da güçlü şekilde yanında tutabilmek.

0|0
    0|1
Yükleniyor...