Grip oldum arkadaşlar. bir tane ilaç vardı adını unuttum o iyi geliyordu. bildiklerinizi bir yazabilir misiniz

Grip oldum arkadaşlar. bir tane ilaç vardı adını unuttum o iyi geliyordu. bildiklerinizi bir yazabilir misiniz?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• İlaç çözüm değil. Hastalanmadan önlem almak gerek. Gribe yakalanmamak için bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Kelle paça, işkembe ve tarhana çorbalarını için, ev yoğurdu yapın, ev turşusu kurun onu tüketin. Bunlar doğal probiyotik, vucuda faydalı bakteriler... Eğer bunları yapamıyorsanız probiyotik kapsüller var onlardan da alıp kullanabilirsiniz. Ben bu dediklerimin hepsini yapıyorum ve çok şükür grip bana uğramadı, önlemini alacaksın ki hastalanmayacaksın... Ayrıca linkteki çok faydalı 13 dakikalık videoyuda mutlaka izleyin diyorum. www.umitaktas.com/.../soguk-alginligi-ve-gripten-nasil-korunuruz

0|0
    0|0
  • Tylot ic biseyin kalmaz.bende gribim üc gündr iciyorm.bugün cillop gibiyim.hatta koşucam birazdan.spora devam

0|0
    0|0
  • kongest grip için süper bir ilaç bak bunu herkese söylemem :)

0|0
    0|0
  • theraflu forte.

0|0
    0|0
  • yeşil kaplı bir hap vardı :) bak ismini unuttum

0|0
    0|0
  • Theraflu Forte

0|0
    0|0
  • taylot al suya karıstır ıc en ıyısı.

0|0
    0|0
  • aklımdaydı ama unuttum :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• uyurken bogazına atkı sar

0|0
    0|0
  • Theraflu Forte demek istediniz..yeşil kaplı ilaç bu ..geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Tylol Hot iç sonra sıkıca giyin yatağa gir ve iyice terle, yarına bomba gibisin, garantisini veriyorum.

0|0
    0|0
  • At bir gripin gripin geçsin :D

0|0
    0|0
  • Nurofen...

0|0
    0|0
  • Tylolhot mu. Böyle suya atınca kaynıyo çözülüyo:D süper ilac ya :D :d: :D

0|0
    0|0
  • Katarin var grp ve soguk algınlığı için..

0|0
    0|0
Yükleniyor...