Ayrılık üzerine bir fikir alış verişine ne dersiniz?

okuduğum şu yazıdan sonra : link aklıma ayrılık ve boşanam üzerine şöyle bir sor sormak aklıma geldi bir birliktelik başlarken her 2 tarafın ortak kararıyla başlamasına rağmen ayrılıklar tek tarafın isteğiyle oluyor sizce bu ne kadar doğru ayrılık kararını da birlikte almak gerekmez mi ?

not:özellikle kültür sekmesinde sordum soruyu çünki ayrılık sekmesine uzak bir soru bence

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• ask ıkı kısıyle baslıyor ama ne yazık kı ayrılık tek kısıyle oluyor.bunu yapan ne yazık kı taraflardan bırının ılıskıyı cıdden yıpratacak hale getırıp kısıyı bıktırması.linkin tamamını okudum.ordada aynı sey olmus.bır soz var babaannemın soyledıgı '' her zaman ölendedır kabahat der.'' bu kadın bu adamı kalksa oldurse haklı...cunku bıktırmıs.bu cok kotu bır olay,ve herkes bu durumda olacak dıye bırsey yok ama olmayacak dıye bırseyde yok.dolayısıyla.taraflardan ne yazık kı bırı ılıskıyı bıktırma raddesıne getırınce ayrılık ne yazık kı tek taraflı oluyor.

ayrılık kararının bırlıkte verılmesı cok zor ve ıstısnaı bır durum.aıleler yuzunden , para yuzunden ya da gurbet yuzunden bu dedıgın olabılır ama yınedee ayrılık kararına ne yazık kı sıcak bakılmıyor.bu yuzdende ayrılık medenı medenı olmuyor.ıllakı kabullenmeyen tafar cırkeflesebılıyor.o yuzden evlılıgın askın ne kadar hayırlısıysa ; ayrılıgında hayırlısı dıyorum.

...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrılığın çok farklı sebepleri olabiliyor. İki tarafın rızasıyla başlıyo ama zamanla bir taraf diğer tarafı yıpratıyo. Veya bir taraf karşısındakinden sıkılıp yeni heycanlara yönelmek istiyo.Ayrılık kararı kişinin kendi isteklerine göre bireysel alınıyo ve karşıdakini bu karara uymaya zorluyo.Bence zaten böyle olması gerekiyo çünkü bir tarafta sevgi saygı eksikliği oluştuysa o ilişkinin ömrü bitmiştir yıpranan taraf bir an önce kendini o ilişkiden kurtarmalı

0|0
    0|0
  • Beynim Var Fikrim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...