1835'te doğan ve hala yaşayan birinin olduğunu biliyor muydunuz?

Hindistan'ın Varanasi kentinde yaşayan Mahashta Murasi tam 179 yaşındaymış... Hay maşallah. Büyük büyük dedemiz muhabirlere "Azrail beni almayı unuttu" heralde demiş.. Hakkatten de öyle la :D Adam resmen ölmeyi unutmuş. Tayyip'in bu kadar yaşadığını düşünsenize askjdhajkdh Aman aman! Allah düşmanımın başına vermesin! :D

link

Güncellemeler:
Dünya basınında bununla ilgili binlerce haber var ayrıcanaktan herif Guiennes Rekorlar Kitabına girmiş ve orada ismi bulunuyor, dolayısıyla asparagas değil gençler :)

0|0
22|36

En İyi Kız Görüşü

• 1940dan buyana hiç birşey yemiyen canlıyı biliyormuydun? Harikasın dostum sayende beyin küpü oluyorum :p link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• uzun yaşamak önemli değil, yaşamın mahiyeti önemli bu 1

Tayyip Erdoğan'ı konuya sokman çok abes olmuş bu da 2

0|2
    0|1
  • Bence ölmüş o.. Hale bak.

0|0
    0|0
  • Hicri yaşı olmasın o ?

1|1
    0|0
    • hayır canım miladı takvime göre yaşı... bu haber dış basında da bolca yer almış, hristiyanlar hicri takvim kullanmadı benim bildiğim?

• bu arada hicri takvim daha 1500lerde filan heralde 1800lere daha bikaç asır var hicride :)

• ne bilim bu geldi aklıma direk hani dikkat çekici bir haber olsun diye :/

• Yaşlı üç insan toplamı kadar yaşıyor hala maşallah..

Torunları çocukları hatta torunlarının torunları bile ölmüşse

Ne anlamı var yaşamanın tüm sevdikleri yoksa yanında..

1|1
    0|0
  • sabah okumuştum, gerçekten şaşırtıcı..

0|0
    0|0
  • Evet bugün gördüm bende

0|0
    0|0
  • Evet ya bende gördüm amcaya yazık valla. :D

0|1
    0|0
  • 179 nedir abi yaa :D oha biz 79 u yaşayabilecek miyiz acaba :D:D

1|0
    0|0
  • gazete de okudum ama pek inanamadım.

0|0
    0|0
  • Allah isterse Başbakan da 179 yıl yaşar, lüzumsuzluk yapmana gerek yok :)

0|1
    1|0
  • Allah korusun aman Allahımmm o o kadar yaşamasın

0|0
    0|0
  • hıstıstan gıbı pıs bır yerde nasl bu kadar uzun yasarlar aklım almıyor ılgınç...

0|0
    0|0
  • Allah uzun omurler versinmi deyelim bilemedim adfas

1|0
    0|0
  • anaam çok şaşırdım açıkcası 179 yaş ha

0|0
    0|0
  • ağzından bırak yeli fırtına alsın be o nasıl söz? tayyip...179 yıl... olamaz :'(

2|0
    1|0
  • :) ismi masallah sözüne çok yakin Mahashta :)

0|0
    0|0
  • Öl dedelik yaşayıp napcan daha :D:d

0|0
    0|0
  • 110 yaşlarında tanıdığım vardı, öldü biraç sene önce. Ama 179 u duymamıştım :)

0|0
    0|0
  • Ve dedemiz 179 yıldır yalnız yaşıyormuş. *_*

0|0
    0|0
  • abi sıkılmamışmı ya o kadar yıldır.

0|0
    0|0
  • oha lan o kdr kötü bir insanki allah bile yanına almk istemiyor adamı

0|0
    2|2
    • ne alaka -.-

• öle canım çok alaksı var yaşayıp görüorz..sen dha görmemişsn demek

• yahu bırak batıl inançtan başka birşey değil onlar senin bu dediğin dinle filan alakası yok resmen uydurma bir saçmalık. ayrıca böyle birşey ne hadiste ne de kuranı kerimde geçer dolayısıyla söylediğinin aslı yok.. ayrıca ben değil sen göremiyorsun

Erkekler Ne Diyor 36

• 179 yaş iyiymiş tayyip bu kadar yaşasa zaten dünyaya çöker adam şimdi türkiyeye çöküyor dünya münya kalmaz uzaylılara satarız dünyayı :)

3|3
    0|0
  • Sözcüde ayet yazsalar inanmam. Fakat bunu mynette görmüştüm doğru evet.

0|4
    2|1
    • Allah seni ıslah etsin... Şu lafının şirke girdiğinin farkında mısın? Gerçi sende bunu bilecek kafa var mı orasını sormak lazım.

• Sen şimdi bize canlı bir iskeletin varlığından mı bahsediyorsun ? :D İyiymiş ama ben sana söyleyeyim Azrail bu haberleri öğrenir adamın peşine düşer 2015'i görmez o bey amca Eylül Ekim aylarında gider :D Zaten gitsin ne yapacak be Dünya'ya kazık mı çakacak adam torunlarını bile gömmüştür. Tıpkı Yeşil Yol tarzı bir şey :)) Karanlıktan korkuyorum patron lütfen ışığı kapatma.. Koca devi bile gömdük geçtiğimiz aylarda hey gidi günler hey..

0|0
    0|0
  • bende okudum haberi delillerde varmış ama nasıl yaşar o kadar sene azrail unuttu demek cok yanlıs bir kelime

0|0
    0|0
  • Reis ya :)

3|0
    0|0
  • gördüm o haberi evet, kendi adıma konuşacak olursam allah vaktinde ölüm versin torununun torunu vefat etmiş ve o adam bunu görmüş evlatlarının acısı görmüş çok zor bişey

ayrıca dediğin gibi olsa bu ülke dayanmaz zaten o kadar gibime geliyor;)

0|0
    0|0
  • asparagas değil ama bence çarpıtılmış bir şeyler var. biliyoruz ki ülkemiz farklı farklı takvimler kullanmış geçmiş dönemlerde. Hicri-Rumi-Miladi... bunlar arasındaki dönüşümler sırasında sıkıntı çıkmış olmalı :D bir insan 179 yıl yaşar mı lan töbe töbe :D

0|0
    0|0
    • ne alaka? dış basında da 179 yaşında olarak gösterilmiş bu adamın yaşı hristiyanlar da hicri kullanacak değil heralde? kullansa da hicri-miladi arasındaki farkı anlamayacak da değil herhalde? ayrıca hicri takvim 1500lerde şu an 1800 değil

• rumi takvim hakkında bilgin var mı? amacım muhalefet etmek değil. bu tür karışıklıklar çok oluyor. ayrıca dış basın mutlak doğru demek değil. mutlak dorğu arıyorsan eğer kendin düşünmen lazım. hiçbir kaynak sana senin araştırmandan daha doğru bir cevap veremez. dış basın da olsa basın basındır, ve bir miktar politiktir. bu oyunlara kanmamak lazımdır. tabii ki de 179 yaşına kadar yaşamış olabilir ama bu güne kadar neden kimsenin haberi yoktu? vs vs vs... düşünmek lazım...

• Adam herhalde hiçbir şeyi kafasına takmıyor ve sağlıklı besleniyor ayrıca fiziksel olarak aktif biri başka türlü zor görünüyor. Son söylediğine gelince aman diyeyim!

0|0
    0|0
  • Adam 3 asır atlatmış vay mq 2 asırda yıkılan devletler var .)

0|2
    0|0
  • basbakanı ne karıstırıyorsun arkadaş ? 7 lvl olmuş bide yazık..

0|0
    0|0
    • Hesabını sana mı vereceğim

• gt o zaman bunu onun yuzune soyle . sosyal medyada boyle provokasyon ıcerıklı ınsanları bırbırıne sokcak mesajlar paylasma

• onun benim karşıma çıkacak cesareti var mı acaba 300 korumayla gezen adamda cesaret var mıdır bilemiyorum

• keşke zirvede bırksaydın! siyasete karısmasaydın. fikrin varr beynin yok yo yooo her ikiside yok

0|1
    1|2
    • senin profil fotona bakılırsa 0-13 yaş grubundasın heralde mına kodumun oğlu seni :D kendi gibi düşünmeyeni beyinsiz gören zihniyeti s.ikim

• -15 oldgun gayet acık klavye artizim benim adres ver gelmiyen en adi oruspu cocugu basını anann* nasıl koyyodum gör. sikime benziyosn diye ataturk resmi koymsun ezik siksurat git kösende havla

• Adam ölmeyi unutmuş.

0|0
    0|0
  • adam atatürk görmüş bende çok isterdim görmeyi derdimki paşam cumhuriyeti yobazlara bıraktık koruyamadık hakkını helal et

0|0
    0|0
  • Siz buna inandınız mı kardeşim yine bilindik hindistan uydurması 179 yaşına kadar gerçi bilemem şimdi iyice araştırmak lazım ama saçma olur...1 milyardan fazla insan var zaten nerdeyse çini geçicek ülke nüfusu

0|0
    0|0
  • Bazı bölgelerde böyle yaşayanlar var 100 üzeri olanlar

0|0
    0|0
  • bugün haber başlığı çıktı azrail beni görmedi galiba diye açtım harbiden de hindistanda varmış adam 70 yaşından sonra cinselligi bitse kısır kedi gibi 105 yıl yaşamıştır he

0|0
    0|0
  • he bende bugün gördüm inanmak istemedim ya

0|0
    0|0
  • İlginç olaylar hep Hindistan'da geçiyor zaten :D ama anlamadığım konu Tayyip Erdoğan ile ne alaka ? Siyaseti karıştırma sorularına Tayyip Erdoğan'ı savunanlarla polemiğe girersin...

0|0
    0|0
  • Bu haberi 5 ay önce yabancı bir kaynaktan okumuştum, bizim türk haber siteleri niye bu kadar geç kalıyorlar haberi yapmakta anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • çoluğun çocuğun oksijenını tüketiyo pez e venk

0|0
    0|0
  • Oha be abi adamda hücre kalmaz :D :D

0|0
    0|0
  • Ağzını hayra aç :D yok öyle bişey yok, tövbe tövbe, öyle birşey olmaz değil mi? :(

0|0
    0|0
  • adam unutulmus bir kosede ya :))

0|0
    0|0
  • bu adam bizi de gömer aga:D

0|0
    0|0
  • dün haberlerde gördümdü

0|0
    0|0
  • çok ilginc.

ancak ben o kadar yaşamak istemem.

0|0
    0|0
  • Torunları öldü adam hala yaşıyo :-)

0|0
    0|0
  • Tayyip yaşar mı bilmem ama atatürk o kadar içmeseydi belki o yaşardı Allah korusun...

0|1
    1|1
  • o kadar yaşayıp ne yapacaksın ya öl daha iyi :D

0|0
    0|0
  • o bizim atamız olmalıydı eger o olsaydı onu daha 1881 -1835 yıl daha görücektik lanet olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...