Sorum bayanlara-Kariyer için evlenmeyen kızların amacı nedir? Gerçekten Kariyer için evlilik riskemi ediliyr?

Gerçekten bu tarz bayanlar için ''Kariyer'' her şey demek midir ?Bu uğraşın sonucundaki beklenti ne olabilir gerçekten merak ediyorum.Asıl gaye nedir? Kariyerin diğer getirilerinin yanında acaba erkeklerin kariyer sahibi bir bayanı daha cazip göreceği gibi bir beklentidemi var...Eğer öyleyse büyük bir yanlış içindeler bu hanımlar...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kariyer yapmayinca asagilik kompleksine giriyorlar

sanki kariyer yapmasan ezilmeye mahkumlarmis gibi

tabi herkes icin gecerli degil ama cogu böyle düsünüyor

0|1
    0|0
    • İlginç...Kariyerden sonrada feminist kesilmesinler...Eğitim sistemimizdende şüpheleniyorum açıkçası.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kariyerle pek ilgilenmiyorum işimde iyi olmak isterim ama iş hayata fazla bağlı değilim gün gelir herşeyi bırakıp giderim gün gelir tekrar yaparım nefes aldıkça ne gerekirse yapılır

0|1
    0|0
  • Adamligin mumla arandığı bu devirde , kariyer sadık bir sevgili oluyor.

0|0
    0|0
    • şimdi kızlarda sütten çıkma değil heralde :) meseleyi kadın-erkek çekişmesine çekmek ya da bayanların eksilerini söylemek değil niyetim.. o mumla aranan dediğin adamı bulupta kariyeri tercih eden bayanları kasdettim aslında

• Bilahare alt yazı geçerim.

• alınganlığın hat safhada bacım..bana çatma ne olur :/

Erkekler Ne Diyor 1

• Herkese İyi akşamlar.

Bayanlara soruldu bu soru ama bir Erkek olarak yanıtlamadan geçemedim çok özür dilerim :)

Kariyer için evlenmeyen kızlar işi ile evli oluyorlar terfileri başarıları da çocukları oluyor

Sonra kariyerleri bitince vay ben nasıl kariyerimle evlendim ahhhh ahhhh diyorlar :))

Kariyer için koşmayan kızlar ve hanımlar bu saygısızlığım için çok özür dilerim sizden :)

0|1
    0|0
    • ah edecekleri kesin kanımca ama bu kadarmı saflar gerçekten..pişmanlık duyacakları bir uğraşa girmelerinin sebebi gerçekten bu kadar ucuz şeylermi? çok yazık gerçekten...Birazda şu feminizm belası yüzünden

Yükleniyor...