Okan baygülgen mi ? Beyaz mı ? hangisini tercih ediyorsunuz ?

Tanıdığım insanların çoğu beyazcı ama ben Okanı daha çok seviyorum. daha ince zekalı geliyor bana tarzını daha çok beğeniyorum. ve onu izlemeyi tercih ediyorum.

Beyazıda kişilik olarak seviyorum. o da komik ve iyi bir insan yumuşak kalpli ama ben okancıyım. :) ve neden biri daha çok sevilir sizce okanla beyaz arasındaki farklar nelerdir. ?

• Beyaz cıyım. :)
    A seç
  • Okan cıyım. :)
    B seç
  • Ikisinide sevmiyorum.
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
beyaz daha halktan görünüyor ama okan daha bilgili kültürlü kanımca.
Evet demekki toplumda beyaz yüzde 30 dolaylarında okana göre daha fazla seviliyor.

Ben okanı tercih ediyorum. ama beyazı izleyenlerede katılıyorum .

İkiside iyiki varlar cuma gecelerine neşe katıyorlar.

Teşekkürler herkese. :)

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

• Güncellemede yazdığına katılıyorum. Beyaz'da "evinizin çocuğu" havası var, Okan daha alaycı ama daha zeki ve kültürlü en azından bunu çok daha iyi bir şekilde koyuyor ortaya

0|1
    3|1
    • objektif bir yorum. haklısın . bende beyazı insan olarak seviyorum. ama show olarak okan .

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Açıkçası, birisi olmadan diğeri de olmazdı. Talk Show akımını beraber bir rekabet içinde tatlı bir şekilde ilerletti ikisi de.

Uzun zamandır Okan izliyorum, takip ediyorum çünkü programlarını bana hitap eder şekilde buluyorum. Bilniçli bir nesil için uğraştığını görüyorum, Beyaz kadar güldürmese de hareketleri, tavrı, belki de açık sözlülüğü beni kendine çekiyor.

Öte yandan Beyaz var. Küçüklüğümden beri yapıyor işini tıpkı Okan gibi, Beyaz'ın asıl artısı çok samimi ve tıpkı evimizden birisi gibi. Türk kültürünün oğlu, Türkiye'nin gözdesi Beyaz. Esprileriyle, tavırlarıyla da bunu belli ediyor.

Televizyonda Okan izliyorum, ardından internetten ara sıra Beyaz takip ediyorum. Keşke şıklarda "İkisini de yeterince seviyorum" olsaydı. Yok; bu durumda oyum Okan'a.

0|1
    0|0
    • Aynen senin gibi düşünüyorum. ama öyle insanlar var ki biri sevmediği için onu izleyenleri gerizekalı olarak görüyor. teşekkür ederim.

• Kıyaslama yapmak istemiyorum ama okanı eleştirebilirim

Okan seyirciye karşı (yani ekmeğini yediği kap) çok saygısız.

İnce zekalı değil sadece seyirci kitlesinin düşük seviyede zeka kapasitesine sahip olması bunu böyle gösteriyor.

Gündüz kuşağında entellektüel bir programda iki kelimeyi bir araya getiremeyecek düzeyde kültürsüz.

1|0
    0|1
    • kıyaslama yapmak istemiyorsun . ama izleyene hakaret ediyorsun.

ikisinede izleyenlerin zeka seviyelerinde fark yoktur. sen böyle düşündüğün için senin zeka seviyen düşük. ne biçim bir kafaya sahipsin sen . gerçekten biraz insan olun yahu.

• geriyorsun dedin.. yoksa ben amaçsızca yazıyorum umrumda dfeğil yani şu satırlarımız :D

• germiyorsun şaka yaptım. evet bende bu yazışmayı önemsemiyorum. maksat muhabbet.

• Beyaz tabii ki Okan baya itici bir adam

2|0
    0|1
  • B: Şıkkı.

0|1
    0|0
  • Okanı sevmiyorum hatta aşağıladığı için nefret ediyorum. Beyaz forever!

2|0
    0|1
    • biraz rencide eden tavrı var haklısın. çok zeki ve insanın zaafını hemen anlıyor. ama kendisiylede dalga geçiyor boyuyla tipiyle alay ediyor. ayrıca kırdığı kişilerin kalbini almasınıda biliyor. beyaz konusunda haklısın çok iyi biri. ama showmen olarak ben okanı seyretmeyi seviyorum.

• ıı ikiside değil

1|0
    0|1
  • Okan cıyım. :)

0|1
    1|0
  • Okan'a antipati duyuyorum .

Beyazıt Öztürk'ü severim.

2|0
    0|1
  • Ikisinide sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ikisinide sevmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabiki beyaz. Okan daha zeki, ancak beni güldürmeyi birak tebessüm bile edemiyorum. Beyaz samimi içten adam gibi adam. Cok sevilmesi de normal.

0|1
    0|0
    • teşekkürler yorum için. doğru analiz etmişsin . ama ben de okandan neşe alıyorum. ikiside var iyiki :)

• okan mı bilgili kültürlü. keşke bir elime düşse ah bir düşse. onunla francis baconu konuşmak isterim.

1|0
    0|1
    • bana göre öyle en azından araştırmacı biri. tabiki dünyanın en kültürlü adamı değil. belki sen daha kültürlüsünde keşfedilmeyi bekliyorsun henüz . bilemem.

• tabi beyaz okan ne şempanze.

0|0
    0|1
  • ikisini de sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Beyazıt Öztürk

1|0
    0|0
  • Beyaz

.

0|0