Kızınız metalci olsa psikiyatriste mi götürürsünüz, evlatlıktan mı reddedersiniz?

Kızınız metalci olsa psikiyatriste mi götürürsünüz, evlatlıktan mı reddedersiniz? Şahsen benim alacağım karar, o gece rulette ne kadar kazandığıma bağlı olur!

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim ruletle işim olmadığı için, kararımı şimdiden söyleyim..

Valla bana göre, ne psikolog ne de psikiyatrist fayda eder.. En iyisi reddet gitsin.. Ya zaten sen reddetmesen bile o seni reddecektir..

0|0
    0|1
  • Ne psikiyatristi ne evlatlık reddi.

Alırım bi elektro gitar dandandandan :D Kafa sallarız beraber,bağra bağra söyleriz eşlik ederim bende. Master of Puppetsss Master master ! :D

0|4
    0|0
  • senin kafa iyi anlaşılan .

0|1
    0|0
  • metalci olmasının kötü olan yanı ne

0|0
    0|0
  • Bende ona eşlik ederim .. Müzik zevkine muhalefet olacak halim yok..

0|0
    0|0
  • aa ne saçma şey çocuk metalci olmak istiyosa alırım bi bas gitar kafasına göre takılır yani kızım olsa bile kendi tarzını kendi yaratmalı

0|1
    1|0
  • hastaneden yeni çıktım, yapmayın etmeyin.

0|1
    0|0
  • Başını okşarım, beslerim onu. candır o can!

0|1
    0|0
  • hahah bende metalciyim ama kimse beni reddetmedi çok şükür =D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• önce Klaksik "yapma demiyorum hobi olarak gene yap" konuşmasını yaparım. bir baba klasiğidir.

işe yaramazsa UD kursuna yazdırırm.

eve odasına kilitlerim telefonu yasaklarım.

evden kaçarsa bulurum öldüresiye döverim

gene akıllanmazsa 60-70 yaşında zengin bir amcayla dünya evine sokarım

0|0
    0|0
  • ikisinide yapmam.Metal müzik dinleyenle satanist demek değildir.Hoşuna gidiyordur.Zatem Metal müziğin kurucuları sanıldığı gibi satanistler değil İngiliz metal işçileridir.İlk defa varil demir boru gibi metal materyallerle amatör olarak başladılar ama tutuldu.

0|0
    0|0
  • evlatlıktan reddeder psikiyatriye götürürüm , ordan çıkınca sopalarım

0|1
    0|0
  • onu döver kapının önüne koyarım ve bunun için en soguk kış gecesini beklerim üstüne su dökerim kulagınada arbesk fantazi müzik calan mp3 ün kulaklıgını japon döküp yapıştırırım

. ertesi gün hayattaysa özür diler içeri alırım yok öldüyse ohh olsun der gömerim

0|0
    0|0
  • Kızım metalci olsa bende metalci olmayı deneyebilirim, belki bir sinerji yakalarız aramızda :)

0|0
    0|0
  • Valla popçu olup orasını burasını açacaksa Metalci olsun, kendine özgün olsun, haksızlıkalra isyanı olsun, bir duruşu bir ağırlığı olsun. Ne güzel işte? Tabi metalci kızların fazla özgür olmaları kötü :)

0|0
    0|0
  • Serdar Ortaç dinleterek evde terapi uygularım.

1|0
    0|0
  • evlattan bahsediyon evcil hayvandan değil öyle ha deyince seni evlatlıktan reddediym mu dersin?

0|0
    0|0
  • kızım yok ama ilerde olursa zaten sağlam rockçı olacağı kesin :)

0|0
    0|0
  • serdar demet dinlemesinden iyidir :)

0|0
    0|0
  • bende metal dinliyorum ne yani şimdi psikiyatriste mi gitmem gerekiyor ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...