Kapalı bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet düşünceniz nedir?

ne gibi bir izlenim uyandırıyor sizde

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• olumsuz bir şey düşünmüyorum orası kesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir çoğunun toplumsal baskı ve bilinçsiz eğitimler sonucunda birer karmaşa ve vazgeçmişlik timsali olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben insanları dış özellikleriyle yadırgamam.. içindeki niyete bakarım.. kapalı olmak hem dinimize uygun hemde toplum tarafından hoş karşılanan bir durum... tabi kapalı olurkende kapalı olacak kişinin kapalının anlamını bilerek yaşamalı

0|0
    0|0
  • üstü minaare üstü şişhane olanlar dışında bir düşüncem yok.

0|0
    0|0
  • bulursam evlenmeyi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Kapalı olması pek bişeyi ifade etmiyor bence , kapalı kızlar günümüzde açık olanlara göre daha yavşak oluyor. Ama bunu hepsi için söyleyemem tabi. Ama harbi bir kız kapalı ise bu çok güzel bişeydir.

0|0
    0|0
  • örtü kıyafet hiç bir izlenim bırakmaz bende, kafasının içi bende izlenim uyandırır

0|0
    0|0
  • Nükleer bomba gibiler. Kendimizi açsak dayanamayacaksınız diyorlar sanki.

0|0
    0|0
  • Modernlesmeye tepki,geri kafali olarak goruyorum.

0|0
    0|1
  • yazın yanına yaklaşılmaması gereken kadın tipleridir :D

0|0
    0|2
  • allah herkesin gönlüne göre versin.herkesin inancı kendine

0|0
    0|0
  • kapanmayı sadece örtünmek olarak algılamıyorsa iyi

0|0
    0|0
  • ıyıdırr yanıı ne dıcezz ama onlarında fenaları var onemlı olan krakter meselesı bence

0|0
    0|0
  • açıktan bir farkı yok benim için. karakter önemli karakter :)

0|0
    0|0
  • nötr

0|0
    0|0
  • kapalı bir bayanla evlenirim. açıkla eğlenirim :D

0|0
    4|1
  • çok iyi hemen babasından istemeye gitmek istiyorum :) başka erkeklerin gözünü süslemeyen kişiler. namus önemli. açık saçık giyinenleri daha çok seviyorum. ohoy iyi kaldırıyolar erkekleri :) Ama tabi cehenneme yanacak odun gerek :) çok güleceğiz çok.

0|0
    0|0
  • Nefret Ediyorum.

0|0
    0|2
  • Kapalı olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İsterse din için isterse de kendine yakştırdığı için kapansın beni ilgilendirmez hatta kimseyi ilgilendirmez

Herkes yerini bilmeli :)

0|0
    0|1
  • bazılarının sadece üstü kapalı

0|0
    0|1
  • Dinin kapalililkla alakasi oldugunu dusunmuyorum.kapqli diye namuslu guvelinir gozuyle de bakmiyorum.her insan bir karaktere sahip.dis goruns tamamen kendi tarzi.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey düşünmüyorum ve saygı duyuyorum.. Ona inandırılmışlar ve o yönde yetiştirilmişler, kimseyi inancına ve tercihine göre yargılamam

0|0
    0|1
  • Hakkını veriyorsa iyi şeyler düşünürüm

0|0
    0|0
  • Kapalı açık ben öyle şeyleri pek takmıyorum. Bazısı Allah için kapanır bazısı laf için.Karakteri bozuk olmasın yeter ya etrafımdaki bütün kapalıların ruhu o****

0|1
    0|2
  • Bazisi allah icin bazisi laf olsun diye kapanyor iyi secmek lazim oylelerini

0|2
    0|1
  • bak milletin yorumlarına nasılda ortaya oynuyorlar

nefret ederim

0|0
    1|1
Yükleniyor...