Milletin öğretmenlerle derdi ne?

Hayır yani öğretmene saygısızlık neden bir hava konusu . Tamam kötü öğretmenler var yinede onun mesleği saygı gerektirmezmi?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu öğretmenimi sevmiyorum ama hepsine saygılıyım...Zaten hayatta kimse kimseyi sevmek zorunda değildir ama herkes herkese saygı duymak zorundadır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kendine bakamayan ana-babaların doğurduğu çocuklar bunlar--bunları seviyoruz---sonra yediği kaba zıçıyorlar!

0|0
    0|0
  • saygı göstermeyene saygısızlık en büyük cevaptır. sen ne gösterdin ki ne bekliyorsun öğrenciden. öğrenci gördüğünü uygular. sen saygı göster oda sana saygı duysun.

0|0
    0|0
  • Bazıları bulunduğu makamı haketmiyor. Ör: Üniversite Profesörleri. Cahil dinozorlar bir de bize laf söylüyorlar

0|0
    0|0
  • ya sen ne deiyorsun üniversite okurken semra diye bir hoca vardı paso beni düzenli olarak her ders sınıftan kovardı ama biz yani sesimizi bile yükseltmezdik

saygımız öğretmenliğine değil

cinsiyetine

saygılar...

0|0
    0|0
  • mesleğine insanlığına saygısı olmayana benimde saygım olmaz.

0|0
    0|0
  • saygısızlık sadece öğretmenlere değil. "emek" "zaman" harcanmış her şeye var. çünkü kolay elde etme anlayışı yerleştiği için öğretmenler de dahil olmak üzere "bilgi" küçümseniyor

0|0
    0|0
  • bazı öğretmenler kendilerinden nefret ettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar

0|0
    0|0
  • o saygı gitti eskidendi

0|0
    0|0
  • öğretmenlerin alayı oçe

0|0
    0|0
  • sakin ol örtmenim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim bir derdim yok

0|0
    0|0
  • Tabiki de gerektirir.ogretmenler ornek insan olmalilar

0|0
    0|0
  • öğretmen misiniz?

0|0
    0|0
  • ben de anlamış değilim. bence aldığı parayı falan kıskanıyorlar öğretmenlerin

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum. Oldum olası.

0|1
    2|0
Yükleniyor...