şok oldum ya tupac ölmüş. bu konudan haberi olan var mı arkadaşlar? o ölemez nasuıl olur bu ya daha yeni şarkısını dinledim :) amy de ölmüş sanırım şok oldum ya :)

0|0
23|21

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 20

• Geçende cem karacanın konserine davet ettim arkadaşımı konser günü geldi hadi olum gitmiyozmu bayılıyorum cem karacaya dedi

0|1
    0|0
  • 2Pac 96da Las Vegas'ta yanında Suge Knight ile arabasıyla kırmızı ışıkta beklerken yanına yaklaşan bir arabanın içindekilerin ateş açması yüzünden öldü,ama bence ölmedi çünkü bir sürü mesaj var,mesela Makaveli=Im Alive=Yaşıyorum,Bone Thugs&Harmony ft.2Pac-Thug Luv şarkısında Bizzy Bone yanlış hatırlamıyorsam Pac will return(Pac dönecek) diyor,sonra kendinden 1 sene sonra ölecek olan Biggie Smalls için önceden huzur içinde yat o***** ç***** diyor,bence o 2014'te gelecek çünkü 2+1+0+4=7(7 gün teorisi)

0|0
    0|0
  • Konuyu lütfen testis bölümüne taşıyalım balonlarını yidiklerim :D

2|0
    3|1
  • ölüm 13 Eylül 1996, Las Vegas, Nevada, Amerika Birleşik Devletleri sen dalgamı geçiyon

0|0
    0|1
  • o kim?

0|0
    0|0
  • link

Shaggy ölmemiş.

2|0
    0|1
  • sene 1995 . aylardan kasım bu haberle sarsılmıştım. sen daha çocuktun nerden bileceksin.

0|0
    0|0
  • aslnda pek cok dinlenenler onun hala yasadigina inaniyorlar- onun 'olumu' sahte oldugu diyorlar. bence galiba vefat etti ama "brothers getting shot, coming back resurrected" falan soyledi en son albumunde...

0|0
    0|0
  • ooooo sen neyin kafasındasın broo ? illiminati kurbanlarından birisidir 2pac amaru shakur. bob marley - jakko- son olarakda amy withose(bilerek boleyazdım) ilmnatinin kurbanlarıdır. son olarakda Eminem kaldı oda savaş veriyor ...

0|0
    0|0
    • israil oyunu mu yani dude ?

• ooo o zaman işler karışık bro hiç girmeyelim o olaylara. bırakalım ölen öldüğüyle kalsın. shaggy de ölmüş zaten yas tutuyorum.

• kimileri kayboldu kimileri öldü. arastırmanda fayda var ilmnati genelde ünlüleri seciyor bu sekilde daha cok yayılıyorlar. bilgisiz kalma. bilinc altı mesajlarına sempati duyma bro

• Tupac öleli ohoo desem ? Amy hangi amy ?

0|0
    0|0
  • su liseliyi alın dışarı :D

0|1
    0|0
  • Arkadaş marstan geldi şehre

0|0
    0|0
  • topaç mı ölmüş :(

1|0
    1|0
  • Oha lan Tupac öleli tam bugün 16 sene oldu.Huzur içinde yatsın reyizim.

0|0
    0|0
  • eminem de kafasına sıkmış diyolla usta..

0|0
    0|0
  • 2pac hayranı olan kızlar hep ilgimi cekmiştir :) huzur içinde yat 2pac rap yetim.

0|0
    0|0
  • hayır ölemezler hayııııııııııırrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Hayırlısı hacı yav:) Şok oluncak bişey yok:D

-Fani dünya işte; kimseye kalmıyor:D:D:D

0|0
    1|0
  • 27 yaşına gelmeden hakk'ın rahmetine kavuşmuş :(

0|0
    0|0