Kısa film senaryosu önerebilir misiniz?

arkadaşlar düşüncelerinize ihtiyacım var.kısa film senaryosu önerebilir misiniz?konu münazara ile ilgili olmalıdır teşekkür ederim şimdiden :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bitane kezbana mahallede güzel bir araba çarpar sonra ondan yaşça büyük olan adam onu hastaneye götürür sonra onu tedavi ettirir ve onun metresi olur.sonra adamın karıısı bu olayın gerçeğini öğrenir evi basar bigün kezban ve adamı vurup öldürür.bak ne güzel senaryo sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sinema okuyorum ilk defa böyle bir konu gördüm münazara konusu, öyle bir konumu olur ya, liseyemi gidiyorsun sen

0|0
    0|0
  • uçurumdan gitti düştü öldü.

0|0
    0|0
  • Bi adam varmış ölmüş çok kısa olur sanki ama olsun iyi konu

0|0
    0|0
  • munazaradan satışa cıkımış kız konusu nasıl :D

0|0
    0|0
  • Adamın biri kendisi yaksın,bir diğeride soğuktan korunmak için ateş yaksın ve bir taraf ateşin iyi birşey olduğunu savunurken diğer taraf ise kötü birşey olduğunu savundun.

Adamın biri internette p*rno izlesin diğeride bilgi öğrenmek için interneti kullansın ve bir taraf internetin iyi olduğunu savunsun diğer taraf ise kötü olduğunu savunsun.

Bunlar gibimi ?öyleyse seneryoyu yazayım hemen

0|0
    0|0
  • iki kadın konuşmadan oturuyorlarmış.

0|0
    0|0
  • çok gezenmi yoksa çok okuyanmı adında bir münazara filmi çekilebilir. Nasıl olur dersen bir adam koyarsınız sürekli kitap okur evden hiç çıkmaz sadece okur bir adam ise hiç okumaz sadece gezer ve dolaşır sonra bunlar karşılaşır arkadaş olurlar sonra birbirleriyle tartışırlar hangimiz daha iyi yapıyoruz diye sonra yer değiştirirler ve kitap okuyan dışarıya hiç alışamaz dışarıda gezende içerde kitap okumaya alışamaz ve sonunuda sen ayarlarsın

0|0
    0|0
    • güzel örnek teşekkür ederim başka fikirleriniz varsa söyleyebilir misiniz?

• varda üşeniyorum yazmaya ya telefon bırak arıyam birlikte düşünürüz hem benimde sinemaya merakım var gnüde 3 film izliyorum ortak bir şey çekebilriz

• katilin günlüğü

katin gün içinde meler yapar ne yer içer bırını öldürmeye nasıl karar verır öldürmek için neler kullanır.bırını öldürdükten sonrakı ruh halı nasıldır.makdullere öldürdükten sonra nasıl davranır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...