Oyuncu Olmak İstiyorum

Uzun zamandır oyuncu olmak istiyodum .Bir ajansa kaydoldum ve çağrıldım fakat gidemedim.Dün Tiyatro okuyan biriyle tanıştım ve ajansa gitmemem gerektiğini insanları adam yerine koymadıklarını ve bir figüranın bile saatlerce beklediğini söyledi.Oyunculuk benim hayallerimden birtanesi.Sizce ne yapmalıyım? Gidersem şans benden yana olabilir mi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok kişi ister ama iyi bir dünya olmayabilir bazen. Kaldı ki sanatçıya verilen önem belli ve açan daha değerli diğerleri unutulup gidiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• gel seni ünlü yapalım

0|0
    0|0
  • Bu durumlarda takipçin önemli. Yani sen o diziye şu kadar izlenme sayısı katabilirim, benim için izleyen olur diyorsan 1 adım önde olursun.

Çağrıldığında senin gibi onlarca insan olur, mimiklerin, ses tonun gibi özellikleri vurgula.

0|0
    0|0
    • Mimikleri bilemem de..Sesim karga gibi :(

• Sen daha burada yüzünü gösteremiyorsun tv karşısında gizli kullanıcı tik işaretleme yok orada ne yapacaksın peçe ile yüzünümü kapatacaksın

0|0
    0|0
  • Ajans falan hikaye bence her önüne geleni alıyorlar zaten millete boş beleş kalabalık görünce adam lazım . Önce eğitimini alman lazım bana göre ondan sonra sansın var olursun. Ama unutma sana bir kere o sans geldimi çok iyi değerlendirmen lazım çünkü birdaha o sansı bulamaya bilirsin. Kısacası kader kısmet hayırlısı olsun. :)

0|0
    0|0
  • oyuncu olmak istiyorsun, tiyatroya hayır diyorsun, ajansa gitmiyorsun, biri gelip seni keşfetmez bence, ama şunu yapabilirsin kısa film falan çeken arkadaşların yok mu kısa filmlerde oynayarak başlayabilirsin

0|0
    0|0
    • Hayir demedim bilemiyorum dedim.Dikkatli okursan

• tiyatrıya asıl üstadların adından sıkca bahsetmeye baslasın belki bir yerlerde sansın yüzüne gülebilir. oyuncu olmak istiyorsan da figürasyon işlerine bulasma derim

0|0
    0|0
  • ol patlarsan iyi para alırsın.

0|0
    0|0
  • Sweet dreams..

0|0
    0|0
  • İyice araştır git nasıl bir yer olduğunu oyunculuk hayatında seni neler bekledğini öğren bence.

0|0
    0|0
    • haklısın tabı ılk once egıtım almayı dusunuyorum zaten

• sanatı para için mi yapacaksın yoksa sanatçı mı olmak istiyorsun

0|0
    0|0
    • Ünlü olmak veya para kazanmak için istemiyorum tabikide.. Zaten öyle olduğun sürece başarılı da olunmaz.

• o zaman tiyatrodan başla

• Bilemiyorum

• Almanya, Fransa gibi ülkelerde oyunculuk eğitimi alabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oyuncu olmak hiçte kolay birşey değil.Hayallerini gerçekleştirmek için pes etmemelisin.Ayrıca bunun şans ile uzaktan yakından alakası yok.Başarılı ve yeteneğin varsa zaten sendeki yetenekleri farkedeceklerini düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • haklısın tabii ama ilk aşamada dış görünüşe bakılıyo ona ne yapmak gerek?

• sivilce sorunum var sadece

• aman boşver o sorun mu makyaj yaparsın kapatılır zaten.

• canım zor iş oyunculuk dikkat et her yere tek gitme anenle git

0|0
    0|0
Yükleniyor...