Antep hakkındaki düşünceleriniz?

Evet başlıkta da belirttiğim gibi Gaziantep yöresi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düğünleri, insanları, yemesi-içmesi & daha sayamadığım birçok şey. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Meğersem tek Antep'li ben değilmişim KS'de.! :D:)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Annemin bir arkadaşı ve benim bir arkadaşım antepli. Çok güzel kısır ve mercimek köftesi yapıyorlar vala :D İnsanlarıyla bir sorunum yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yemeklerini seviyorum antep'li bir arkadaşımla aynı evde yaşamıştık müthiş yemekler yapıyordu kilo aldım onun yüzünden. Antep'e hiç gitmedim ama fırsat bulunca gitmek istiyorum.

0|1
    0|0
  • yemekleri tatlıları güzel olur

0|1
    0|0
  • güzeldir diye düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • eski en yakin arkadasim orali nefret ediorum ordan..

0|1
    0|0
  • yemekleri çok yağlı lov

0|1
    0|0
    • Evet ama yemekten yemeğe göre değişiyor. Yağı yemeğe vereceği lezzete göre veriliyor.

• Yaaaaaaa kahvalti bile bir baska guzel katmerler fistik bal kaymak borekler ofs:/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Antep baklavası lahmacunu fıstığı Karadenizin geneli gibi Çepni Türkmenleri şehrin güzelliği ve bana göre Güneydoğunun en milliyetçi en sağlam insan yapısı itibarıyle bozulmamış şehri selam olsun GaziAntebe :)

0|1
    0|0
  • valla bir yıldır çalışıyorum şunu söylemeliyim ki yemekleri güzel değil yani ev yemeği yapıyorum diyen lokantalardan bahsediyorum zira geldiğimden beri bir tane ev yemeği getiren görmedim ( ramazanıda bile olmadı) insanları aşırı derecede iki yüzlü ve menfaatçi kime sorsamda araplar geldikten sonra böyle oldu diyor neden oldu bilmiyorum ama o elit memleketini temsil etmeye çalışan antepliler çok az kaldı.yazık bir güzel doğu şehri daha yalan oldu gidiyor.

0|1
    0|0
  • Antepliyim yemekleri olsun insanları olsun hersey çok güzel ...Gittikçede büyüyen bir şehir öyle sandığınız gibi bir doğu şehri değil gayet gelişmiş bir şehir ve dünyanın en büyük mutfagına sahip

0|1
    0|0
  • Antepim bir tanedir.sehir disinda okuyorum tum yemekleri sehrin her yerini carsisini ozlemisim baska hic bir yerde kendimi boyle mutlu ve huzurlu hissetmiyorm :)

0|1
    0|0
  • antebin hamamları

0|1
    0|0
  • hiç gitmedim,antep denince ilk aklıma gelen,mutfağı.

0|1
    0|0
  • şehir merkezi iyidir. ama köylerinde daha koltuk yok :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...