Kapat

Sırf bunun için bile iphone alınır mı ?

3GS'den beri İphone kullanıcısıyım. Yaklasık 500-600 lira uygulamalara para vermisligim vardır. Daha sonra 4-4S şeklinde devam ettim.

5 ve 5S'i almadım. 6'yı bekliyorum.

HTC ve Sony'nin yeni çıkan telefonları çok hosuma gidiyor aslında. Ama 500 lira uygulama bayılmısken de iphone'dan vazgecmek istemiyorum. Android için o uygulamaları tekrar almak gerekecek.

Ne yapmalı sizce ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• iPhone'da devam et. Haziran 2015'te resmi olmayan bir kaynaktan iOS 8 çıkacak haberini gördüm. Bir şikayetin mi varsa söyle istersen, çözmeyi deneyelim. Android gerçekten berbat. Google ile hiçbir zaman iyiye gidemez. Hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

0|0
    0|0
    • Pardon, Haziran 2014'te.

• evet, evet. Başka markada bulamazsın böyle bir teknoloji. Windows ürünleri de birbirleriyle çok uyumlu çalışıyor.

• Aynen mesela sony telefon, tablet, bilgisayarım olsa bir de googleplay olunca çok uyumlu oluyo ama zamanında apple ürünlerini toplamıstım. Yorumun için sagol dostum iphone'dan şaşmıcam

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Iphone 6 eylülde cikio kardesm bekle.bomba gibi gelio.bende onu bekliuorm..fiyatlar 2,5 3 arasinda olck.baska telf alma derm.bendeşu annote 3 kullaniorm.cok memnunum ama teknoloji manyakligi var aj biyajjjj...:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece marka için her sene 2.500-3000 lıra veren adama 500 lıra koymaz durmak yok yola devam hacı.

0|0
    0|1
    • Sadece marka mı ? HTC ya da Sony'i iphone'dan çok mu iyi sence ? Sadece ufak artıları var öyle ahım sahım bir artıları yok. Kaldı ki HTC de İphone 5S de aynı fiyata satılıyor su an.

• aga benı yanlıs anlama para senın paran yanı cıddıyım o kadar para verıyosan her cıktıgında sıktır et 500 lırayı bak ben 1208 kullanıyorm canım skılıyo kırıyorm duvara vurup bazen arabanın ıcınde kaybedıyorm hıc ugrasmıyorm gıdıp 50 lıraya sıfırnı alıyorm 20 lırayada orjınal batarya bı fulluyorum 1 hafta şarjı bıtmıyo kı ben 11 bın mesaj hakkından sadece 2 bın 3 bın tane bırakan ınsanım haftada 2 kez kontör yukleyen ınsanım herkes canı nasıl ısterse ona göre harcama yapar...

• Benım su akıllı telefonlarda problemım şarj olayı onu duzeltsınler aırım ben alcagım en son telefon samsung dur sony ya da htc alırım alırsam 500 lıraya dusme yanı.

Yükleniyor...