Kız istemede tuzlu kahve..

Selam,

Bugun kuzenimi istemeye geldiler ve biz tuzlu kahve

Yaptik. Oglanin ablasi aldi kahveyi doktu. Oglan bir yudum aldi tek

Benim kardesim icmez dedi!

Bu normal mi ?

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi saçmalamış. he rerkek onu içmek zorundadır. bu, her şartta sevdiğini bırakmayacağını gösterir. ama olmamıiş. eğer seviyırsa içmelydi.

ikincisi, arkadaşımı istemeye ggelmişler. kız kahveye, acı biber, tuz, sirke katmış :D oğlan içinse mosmor olmuş :D

1|0
    0|0
    • Ne guzel icmis bu icmedi zaten adamlar allahin emrini... Felan demedi kalk dediler opun elleri.

Cok tuaf insanlarmis

• Bunlar a hersey normal dinsiz kultursuz gibiler igh hic sevmedim

• umarım kuzenin sever. çünkü bu çocukla bir ömür geçirecek. her an bir asır gbii gelir. mutlu olamaz.

Erkekler Ne Diyor 18

• o abla varya bu evlılıgın temelını sarsar hemde 8.8 sıddetıyle,allah hanım kızımıza sabırlar versın sımdıden,cok fena ıllet oldum yalnız ver adresını sacını basını yolalım sırret nalet cadalozun

1|1
    0|0
    • Ahahhahahahahhahahhahaha super yazdiniz. Bunlar daha allahin emriyle kiz istemeyi bilmiyor!

Kalkin opun buyukleri dedi oglanin babasi bizimkiler shok oldu!

• Amcalarim karsi cikti sevmediler keske sizin gibi biri olsaydi lafi cakardi

• herseyın bır raconu var,kız ıstemeye gıden erkek tarafı kedı olacak,oyle aslan ayagına yatıyorsa bır kova suyla kendıne getırmelısın...

• normal degıl sacmalık ya eşşek gibi içecek kardeşim kız ıstıyosun nazına katlanıcaksın ben olsam öldürürdüm ablasını orda ben olsam bende ıcerım elımden almaya kalkanı oturturum yerıne sevdıgım kızın elınden kahve gelmıs zehır olsa ıcerım.

1|0
    0|0
  • Eyvahlar olsun :D Kuzenın bu evlılıgı kabul ederse hayatına sıctııı demekki :D

3|2
    0|0
    • Ona kaymis zaten

• Şaka bir yana bu size bir işaret bence kabul etmesin...

• Ben ve dige kuzenlerim cok dedi ama karsi tarafin yaptiklarini gormuyor.

Oglani sorusturdular resmen bir p.. Bar felan

• Çekeceğin var demedi deme :)

2|0
    0|0
  • o ne öyle ya. bu samimi sıcak bir gelenektir..

ne demek içemez... yarın o çok karışır kardeşine..

tedbirini al derim

0|1
    0|0
  • oğlanın ablası terbıyesızlık yapmış bır erkek olarak düşüncem bu.

0|0
    0|0
  • öyle saçmalık mı olur damat o tuzlu kahveyi içmesi lazım ablası sizin yaptıgnız kahveye ne karışır.

1|0
    0|0
  • neden tuzlu kahve yaptın?

0|0
    0|0
  • Kadın salak...

1|1
    0|0
  • ablası sana çok çektirecek. adam seni sevmiş.

0|0
    0|0
  • Onun o ablasını tutup gırtlağına bir paket billur tuz sokasım geldi

0|0
    0|0
  • Oğlanın ablası spastik miş bu sonucu çıkardım, her boka karışır o yarın evlenince

0|1
    0|0
  • tuzlu kahve 40 yil degil, 1 dakika hatir birakmaz .:)

1|0
    0|0
  • Cok igrenc bir davranis ablasinin yaptigi

Cocuk mu o...elbet icecek evlilik kolay mi!

0|0
    0|0
  • gelin görümce catısması erken baslamıs

0|0
    0|0
  • normal yaaa yapmayın yaaa:)valla diorum ya yüksek tansiyonu varsa?bende hiper tansiyon var mesela...

0|0
    0|0
  • tuzlu kahveyi içse nolacak içmese nolacak.erkek aldatır.

1|0
    0|0
  • tuzlu kahve nedir ya (kusur bakmayın abiler-ablalar ergenim daha bilmiyorum)bana verseler tuzlu kahveyi bende içemem amaaanııın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bilmiyorum şimdi ne desem.. ya aileler arasında samimiyet varsa yaparsın ama daha henüz 2. ya da 3. görüşme oluyor kız isteme merasimi.. abim paşa paşa içmişti saygıdan ötürü..

0|0
    0|0
    • Ahahah abin gercek seviyor demekki! Gorumcesi ilk defa geldi

• ya bak aslında oğlanda ablasını dürtmüş olabilir.. aslında büyütülecek bir durumda yok.. sonuçta kardeşinin elinden zorla almadı ya? ben bu tuz olayına da karşıyım. kendim asla yapmam, resmen eziyet.. ben olsam erkeğin yerinde önceden kızı uyarırım bu konuda :)

• Hepsini içtimi gerçekten abin? :)

• Görüpce kendini belli etmis... kuzenine simdiden allah sabir versin.

Kadin ne karisir, sorsaydiniz keske kendi sini istemeye geldiklerinde es ine tuzlu kahve yapmamismi? Gerci oyle karakter sahibi olan biri biraz zor evlenirveya evlenmistir ya :)

0|0
    0|0
  • Görümceden cekecegi var Allah kolaylik versin simdiden

1|0
    0|0
  • Kadına bak kıskanç kuzeninin vay haline.

1|0
    0|0
  • görünce küçük kaynanalık yapmış.kuzenin yandı.gerçi bende sevmiyorum böyle adetleri ama.madem yapılmış.dökmemesi gerekirdi.ayıp etmiş.

0|0
    0|0
  • Görümce fena :D

0|0
    0|0
  • şirret görümce :/

0|0
    0|0
  • anormal :DDDD kuzeninin çekeceği var öyle g-örümce olacak sanırsam? olmaz ola

1|0
    0|0
    • Aynen terbiyesizlik bence daha neler yapar kim bilir

• Bencede kotu olmus canım cogu gelin gibi gorumcesinden cekecegi var kuzeninin dikkatli olsun. Bu ne curret yani..

• o ne karışıyor acaba O_o

hem nerden biliyor içmeyeceğini ne garip insanlar var ya

istemede bir tuzlu kahvemi içmeyecek adam beni istemeye gelmesin bir zahmet

0|0
    0|0
  • Bak hele.. .

0|0
    0|0
  • Nasıl döktü?

0|0
    0|0
  • İçmesi gerekirdi*-*

0|0
    0|0
  • orda maksat muhabbet adet yerini bulsun.. onun karışmaya hakkı yok, ayıp etmiş kendileri..

0|0
    0|0
Yükleniyor...