Ne şirketi kurmak isterdiniz ?

Hangi alanda büyümek isterdiniz ? Mesela ben bir kahve üreticisi olmak isterdim ve bunu marka haline getirmek icin ugrasirdim fakat ülkemizde mümkün değil :( ya siz ?

0|0
8|39

En İyi Erkek Görüşü

• niye mümkün değil ki, brezilyaya, kolombiyaya gidip üretici bulacaksınız, beğendiğiniz aromaları getirip burada paketleyeceksiniz. bu ürün gerisi sizin pazarlama yeteneğinize kalmış. eskiye oranla başarı şansınız daha fazla çünkü kahve artık Türk kültürüne yerleşti.

1|0
    0|0
    • Evet olabilir onuda dusundum fakat gorundugu gibi kolay degil ya

• siz eklenmiyorsunuz, istekleriniz kapalı

• tamam ben eklerim. evet hayal değil :)

Erkekler Ne Diyor 38

• Evet,kahve güzel bir fikir,kim istemez ki İlly,Lavazza,Tchibo,Starbucks gibi global,Kurukahveci Mehmet Efendi gibi yerel bir marka olmayı, Tarladan fincana bu güzel uğraşın içinde olmak ve o güzel sıvıyı yudumlayabilmek ve bunu insanlara sunabilmek,gerçekten de fena olmazdı,ama dur bunu yapamıyorsak bile en azından Barista olalım bari ve işin mutfağına el atalım...

1|0
    0|0
  • savunma sanayi ve uydu teknolojileri. en büyük şirketim bu olurdu. onun dışında, tekstil, gıda, büyük bir çiftlik isterdim. ama inşaatı pek sevmem.

1|0
    0|0
  • Okuduğum bölüm gereği olarak bir lojistik firma sahibi olmak isterdim. Mesela Ekol Lojistik, Borusan Lojistik, Ceva Lojistik gibi..

Eğer o olmazsa Doğuş Otomotiv, Koluman, Mengerler gibi bir dev Otomotiv Temsilcisi firma konumunda olmak isterdim.

1|0
    0|0
  • gayrimenkul üzerine.

zaten yaptığım iş. =))

1|0
    0|0
  • Başta bilişim olmak üzere alternetifler de var tabi.

1|0
    0|0
  • savunma sanayi son teknoloji ucaklar veya elektronik ürünler

1|0
    0|0
  • Memlekette uçak yapmayı bilen olsa boing, airbus gibi uçak üretim şirketi kurardım. Avrupa Türkiyenin kapısında yatardı.

1|0
    0|0
    • Gerçekten çok güzel sektör fakat biraz hayal :)

• Keşke öyle kolay olsa :)

• Keynesyen büyüme modeli var bizdede olsun :)

• çok çabuk karar değiştirebiliyorum,karar veremedim :)

1|0
    0|0
  • Otelcilik, turizm alanında yürümek isterdim

1|0
    0|0
  • Ne şirketi ya?

Bir garaj yeter.

link

1|0
    0|0
  • Merhaba , Ben mısırdayım Burda daha önce içmediğim kahveleri içtim

Kolombiya Brezilya Yemen Meksika hepsi bir birinden farklı ve lezettli Kolombıya ve yemen kahvesıne bayıldımmmm ıstersen birlikte iş yapalım :)

1|0
    0|0
    • Neden olmasın :) zaten amacimda kahvenin her turlusunu pazarlamak kisitlamamak

• Güzel olurdu fakat ben hazir değilim :)

• ok ben bır muddet daha kahırede kalacam bır fıkrın oldugunda mesaj atarsın :)

• istemekle kalmadım kurdum bile İstanbul maslak araç kiralama şirketi. isteyince oluyor. ben istemedim ama olsun .

1|0
    0|0
  • otomotiv sektöründe büyümeye çalışan bir şirketim var benim

1|0
    0|0
  • inşaat alanında bir firma kurmak isterim ileride

1|0
    0|0
  • büyük bir petrol şirketim olmasını isterdim...

1|0
    0|0
  • organik külot don çorap yetiştiriciliği kurup sonra bunları mozambiğe satmak isterdim böyle bir şirketi olsun tamam

1|0
    0|0
  • bilişim sektöründe olsun isterdim

1|0
    0|0
  • inşaat alanında büyümek isterdim.

1|0
    0|0
  • İnşaat şirketi kurmak isterdim hoş şirket var ama niye büyüyemedik anlamadım :s

1|0
    0|0
  • Demir Çelik..

1|0
    0|0

• başbakan olsam daha iyi bu ülkeye

1|0
    0|0
  • Sektör önemli değil,ihracat olsun da.

1|0
    0|0
  • Reklamcılık ve kurumsal koçluk veya Turizm (otel vs.), çok istiyorum birgün olacak :D

1|0
    0|0
  • kurukahveci mehmet efendi yok mu ? neden mümkün olmasın

1|0
    0|0
    • Fakat ben sadece turk kahvesi uzerine degil kahvenin her turlusune yonelmek ve pazarlamak istiyorum ve bunu profesyonel yapmak istiyorum hatta cok daha ileride abartip uluslararasi bir is yapmak istiyorum. Ulkede uretim yok ithalat olur fakat onuda pazarlamak onemli insanlara guzel bir sekilde sunmak

• bakarsın olur ya.

• Kendi araba şirketimi

1|0
    0|0
  • Gözlük :D .D resimdeki gözlükler hoşmuş. :D

1|0
    0|0
  • Susibar zincirleri

1|0
    0|0
  • Alkol sirketi

1|0