Hadi bunu itiraf edin;

Tanimadiginiz elit kişilerle birlikte bir yemekte olduğunuzda asidi bir kibar yemek yeme cabalari ; bucak kesmeler, kibar ekmek yemekler felan.. Halbuki evinde olsa ekmekle tabagini sunnetlemekk bile ayri bir lezzet değil mi?

0|0
19|18

En İyi Kız Görüşü

• hic kimseyi takmam aga sol el catalmis sag el bicakmis neysem oyum valla corbaya lokma bile banarim bir kez balik restoranina gittik millet catalmis balik bicagiymis ugrasiyor babamin is yemegiydi aman dedim ne ugrascam elimle girdim baliga babam dik dik bakiyor annem ayagima vuruyor hiiç sonra ne oldu benden goren patronlarda eliyle yemeye basladi biraz daha zorlayip salatayla ekmek arasi yapayim dedim sonra vazgectim icimden kizim burasi balik ekmekcimi dedim yapmadim onuda yapsaydim zaten babam fururdu beni :D

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Valla şöyle ki kendi evimde kocamla yemek yerken bile bıçak kullanarak düzgün kibar yerim. sofrayı tam takım servisleriyle birlikte kurarım. O yüzden elit bir yere veya öyle kişilerle yemeğe gittiğimiz zaman normal yiyorum.

0|0
    0|1
  • burger harici hiçbir yemeğe kabaca yaklaşmam. ama hızlı çiğnerim ve yemek yerken kendimden geçtiğimden genelde kimseyle konusmam :=))). burgeri 3 lokmada bitirebilirim sakjdhsdkasd

0|0
    0|0
  • Ben rahatmdir.istedigim sekle girerim..bu rahatligim beni bir gün öldürcek dostum:)

0|0
    0|0
  • Gorgu kurali yerine gore davranma durumu vardir yani itiraf edilecek bir durum yok dostum.

0|0
    0|0
  • Herşey yerine gore.. Evde makarnayi kasik kullanarak yedigimi bile bilirim sosu sacramasin diye.. Pizza keyfine gore.. Ama disarda pasakli yemektense bicak kullanirim yani..

0|0
    0|0
  • Ben evde de yemeğe çalışırım dostum.)) kesilecek tavuk et varsa bıçakla yoksa ekmekle sünnet etmek daha hoşuma gidiyor.)))

0|0
    0|0
  • Eger hareketlerime falan dikkat ediyorsam bu karşımda ki kişiye saygımdandır ki zaten işin aslına gelirsek kaba yiyen birisi değilimdir

0|0
    0|0
  • Kendinden pay biçmişsin...

0|0
    0|0
  • EVet öyle cidden *-*

0|0
    0|0
  • Normalde de ekmeği banıp yiyen biri değilim ama kaba yediğim doğrudur. Bir kibar yemeyi beceremedim.

0|0
    0|0
  • Bende dikkat ederim ya. Görgüsüz gibi yiyek :(

0|0
    0|0
  • Annem zamaninda evde bile oyle yedirdigi icin pek zorlanmiyorum kendi evimde de tek basimayken bile oyle servis yapiyorum ki kaba olmayi sevmem

0|0
    0|0
  • ev gibisi yoktur :)

0|0
    0|0
  • Ne uğraşacam olduğum gibiyim öylede kaba yemem zaten :)

0|0
    0|0
  • öyle valla.

0|0
    0|0
  • he valla.

0|0
    0|0
  • he ya

0|1
    0|0
  • aynen en nefrete ettiğim şeyler biri bu.. başkalarına iyi görüncme diye aç kalıyolr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Evinde elbette rahat rahat yersin. Ama toplum içinde bu bir adaptır, görgüdür. O halde ekmeği de somun diye bütün halde ısıra ısıra yiyelim restoranda, kalanını bırakırız, amaç doymak değil mi, ya da belediye otobüsünde osurun gitsin, bağırsak sağlığı mı önemli yoksa insanların kusması mı, ya da kalabalık restoranın ortasında "lan oğlum baksana artık aloo" diye seslenin garsona, milletin size tuhaf bakması mı önemli yoksa sesini duyurup siparişi verip doymak mı... O mekanların adamı değilsen, evinde ye o halde. Yiyenlere dil uzatma. Bir çatal bıçak ile yemek yemeyi bile zul gören milletim... Millet Mars'a mekik yolladı sondaj yapıyor, bizimkiler hala çatal bıçak kullanıp kullanmamayı tartışıyor... :D Hay Allahım yarabbim.

0|0
    0|0
  • hiç sorma. gayet güzel bir tespit.

hiçbir zaman eliyle yemek yiyen ağzını sapırdatan bir adam olmadım ama evde yedıgım yemegın lezzetını de hicbır yerde almadım ;)

0|0
    0|0
  • normalde ben link yabancıyla ilekn ben link

0|0
    0|0
  • Medeniyet didiğin dışarda kibar evde doğallıktır dsa zaten evlenınce göreceğiz bari dışarda bunun tadını alalım dsad

0|0
    0|0
  • Öyle lezzetlidir elbette ama gidipte bir toplulukta öyle saldıramazsın.

Adab diye birşey vardır.

Doğallıkla alakası yok bunun

0|0
    0|0
  • ben de umursamam dostum ne var yanı yemek yemenın ayıbı mı olur . et tavuk kelle bunlar yenır elle (:

0|0
    0|0
  • Çatal bıçakla yemek yemek seni kötü biri yapmaz., özenti falan da yapmaz.. Sadece daha görkemli yapar..

Samimi bir ortama girdiğinde, ''naabıyonuz laaan .arrraaam'' derken, aynı kelimeyi patronunun odasına girerken de kullan o zaman.

Aynı hesap..

1|0
    0|0
    • Yok yani eminim ki karsimda benim kibar edalarla yemek yememe sebep olan adam da evinde kibar edalarla yek yemiyodur o da yimuluodur yemeğe ..

• Yok hayır, böyle yemek yiyenler de var.. Adamların normali bu.

• agaa ben neysem oyum bea kasıntıya gerek yok.O sol eller çatal sağ el bıçak falan batı işi biz asyayız agaaa :) bizim atalarımızda çatal,bıçak yok.Çiğ et çiğ süt var :) Biz TÜRK'üz gerekirse çorba tasını komple ağıza dayayıp içmek var :D millet bakacakmış çokta tın :D

0|0
    0|0
  • Elit olarak genelde Arabistan'dan gelen dilenci görünümlü para babalarıyla yemek yiyoruz. Onlar da bizden berbat yiyorlar zaten. Ben de dalıyorum elle etlere butlara. Bunun dışında şirket sahibi, banka müdürü v.b. işe yarar vasıf taşıyanları kendi içimizden gibi görüyorum. Onlarla yemek yerken yalarım tabağı yani o derece...

0|0
    0|0
  • Her ortamin kendine has takinilmasi gerekilen tavirlari vardir. Ama yemekte kimin yemek adabini bildigini anlamak istiyorsan o kisinin el bileklerinin nerede olduguna bak.

0|0
    0|0
  • Evet abi kocaeli'de yken böyleydim :D: D yani evde. Şu an atinadayız büyükanem de yemek yediğimde evdeki gibi yiyorum herkes beni izliyo :D düzgün ye diyen var :D

0|0
    0|0
  • kasıntılı yemek yemeyi hiç sevmem haz etmemde...

0|0
    0|0
  • Evde yemek yiyeceğim diye ağzını şapırdatmasınlar da :) Ve yemekten sonra geğirmek falan :)

0|0
    0|0
  • Evimde ne kadar rahatsam dışarıda okadar rahatımdır ama evde dahil kibar yemek yerim :)

0|0
    0|0
  • tanımadığım birisiyle asla aynı yerde yemek yemem

0|0
    0|0
  • Ne takcam onu ya şeyimde olmaz yerim abi

0|0
    0|0
  • kesinlikleeeeee

0|0
    0|0
  • Elit kişilerle hiç yemek yemedim aga ama kasmam kendimi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...