E-book okuyor musunuz?

kaç tane e-book okudunuz. sizce avantajlı mı? iyi ve kötü yönleri neler?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1892 tane Türkçe e-book arşivim ve bunun yarısı kadarda ingilizce e-book arşivim var. İngilizce olanlar daha geniş tabiki. Bence avantajlı.

Bilgiden mahrum kalmak yok. Yabancı e-kitap sitelerinde milyonlarca ingilizce e-kitap var. Çok güzel bir arşiv yapılır ve normal bir kitaptan alınacak bilgilerin aynısını elde edebiliyorsun.

İşin felsefesine kaymayacağım kitabın kokusunu, beşeriyeti olmadan yapamam diye. Tamam gerçek kitap güzeldir ama amacı bilgi edinmek olan adam için e-kitap gibisi yok artık. Kimse kusura bakmasın.

Zamanında J.R.R.Tolkien'ın Hobbit, Silmarillon, LOTR 1-2-3 kitaplarını ekitap sayesinde okudum. Macar bir tiyatro yazarının Bizans hakkında bir oyunu vardı onu da okumuştum. J.K.Rowling'in Harry Potter serisini de okudum. Stephen King'in tüm arşivini okudum. Bende iz bırakanlar bunlar.

İrili ufaklı bir sürü kitap okudum aslında. Kişisel gelişim ve özellikle tarih hakkında. Ebook iyidir, candır.

2|1
    0|1
    • Ayrıca bilgisayardan e-book okunmaz. İşkence gibidir.

Günümüzde artık telefonlarda veya özel e-book okuyucularda okumak daha mantıklı. E-ink özelliği olan bir ebook okuyucu da ebook okumak gibisi yok.

• Yabancı kaynaklarda neler neler var... İçine girince 1 gün çıkamamıştım ben. Aradığın herşeyi bulursun.

• hangi siteleri en çok kullanıyorsun?

Kızlar Ne Diyor 2

• Eski usul iyidir

0|0
    0|0
  • okuyamıyorum ben öyle kitap, sayfasını çevirmeliyim satırın altını çizmeliyim kenarını kıvırmalıyım sayfasının e-bookta neymiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır okumuyorum ona geçmek için önce kitaplığımda yer alan 560 kitabı okumam gerek o da birkaç sene alır.

0|1
    0|0
  • Oldukça fazla e kitap var elimde ama bilgisayar ekranından okumak baya yorucu. En güzeli bir E-reader almak. Eksik olmasınlar, biraz büyük boyutlarda ve kaliteli birşeyide ederinin üzerinde bir fiyata satıyolar. Avantajı dersen tek okuyucu ile yüzlerce kitabı yanında heryere götürme şansın var, evde kitap yığınından kurtulursun ve insanı hamallıktan kurtarıyo.

0|0
    0|0
  • yok bana göre değil..bildiğimiz kitap olayını bana daha fazla zevk veriyor

0|0
    0|0
  • evet genelde e-book okurum. Kindle'ım var birkaç yıldır

0|0
    0|0
Yükleniyor...