Evet biraz cesaret beyler bayanlar? :D

rezil olduğunuz anı paylaşabilirmisiniz neler hissettiğinizi nasıl olduğunu :) şahsen ben şöyle bir düşününce benim olmadı sizlerin oldumu olduysa yorumlarınızı bekliyorummm:))

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bi kere bayramda bir bunagın elini öpmeye egilince osurmuştum bak gine aklıma geldi utandım bunakda cok güldü ve mutluyduk ama o cok vahşice öldü bu arada pinti bunak para vermemişti

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• halada rezilim kardeşimin düğünüde nasıl oynamısım zaten bilmem oynamasını

0|1
    0|0
    • lan dur bugun önüme kuş sctı görmeden önce acaba birileri gördümü bilmem gittim camide yıkadım allahtan ahava sıcaktı ve yanımda hırka vardı :)

• 7 yaşındayken sevdiğim kızın önünde dayak yemiştim ıkı tane çocuktan :(

0|0
    0|0
  • iki liseli ergeni kafa kafaya çarpıştırdıydım. Meğersem ben aynaya çarpmışım.

0|0
    0|0
  • birisinin önünde arkadan koşarak gelirken çok fena kapaklandım :D kalktığımda su istermisiniz hatırladığım tek şeydi, o ne düşüştü be :)

0|0
    0|0
  • kzın biri kalabalık içinde tokat atmıştı .d

0|0
    0|0
  • yokkiiii...

;

0|0
    0|0
  • bir keresinde işe giderken tişörtümü ters giymişim içi dışındaydı öylee yenibosna metro ya kadar gitmişim :)

0|0
    0|0
  • neler yaşanmadı ki :)

0|0
    0|0
  • otobüs durağında ilk sevdiceğim kıza aşkımı ilan ettiydim ya lan :S hala hatırladıkça mal gibi hissediyom kendimi

0|0
    0|0
  • fınalleeerr kutuphanedyım ıst unv edebıyat fakultesı kedı dolu o kadar ders calısmaya dalmısım kı kedının bırı masaya cıkmıs yanımda durmus bana bakıyor bır kafamı cevırdım once mor oldum sonra sarı kendımı yere attıp bır bagırdımya o ınsanlara rezıl olmak elde dgeıl :F

0|0
    0|0
  • Metrobuste 5-6 durak bakistigim kiz inicegim duraga gelince ne bakion dedi herkesin icinde iste o aman o kizi yatirip gerisini si getirin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlıslıkla erkekler tuvaletine girmişim aceleden :$ ellerimi yıkıyordum içeri bir cocuk girdi bende burası bayanlar tuvaleti cıkarmısınız dedim gülerek hayır burası erkekler tuvaleti bayan didi sırıtarak rencide oldum nan baya nasıl çıkıp gitim bilemedim:(((

0|2
    0|0
Yükleniyor...