Cafe problemi ya asmak istiyorum

Kucuk bir sehirde yasadim buyudugum yerde cafe filan yoktu lise yi baska bir ili kazandim ilk uc sene hep boyle ortamlardan korktum yannlis bir hareket yapip da gorgusuz ezik durmak istemedim nelere dikkat etmeliyim? Artik asmak istiyorum bu cafe problemini

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ilk gittiğinde bütün gözler senin üzerinde gibi hissedebilirsin ki bence bundan korkuyorsun.endişelerin yersiz.kimse kimseye bakmıyor bile.herkes kendi havasında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• nelerden korkuyosun ki

0|0
    0|0
  • çay iç ...;

0|0
    0|0
  • nolcak kasma benim yaşadıgım yerde cafeler var sıralı hiç gidip oturmamışım canlı yerler ortam takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gidersin oturursun siparişini verirsin gelir teşekkür eder yersin kasaya gider öder ve cıkarsın. bunda korkulacak birşey yok, ya da ezik düşecek

0|0
    0|0
  • Cafe fobisi var

0|0
    0|0
  • hayat senin hayatin

kimse seni begenmek sevmek durumda degil

kendine güven biraz

kimse birsey demez diyen olursada desin yani

dünya batmaz güzelim hatasiz kul olmaz

kendine telkin et ...ne olcak ki? rezil olsan vsvs insanlar o anlik bisey dese ertesi gün unutur zaten

0|0
    0|0
  • ya sacmalama . git tek basına bir kaç kez arkadas ortamınla gitmeyecegın yerlere git biraz uzakta olsun demek istiyorum . sonra alışırsın yanı bizde gide gide öğrendık ama ilk gdişini arkadaş ortamınla yapmamalısın bencede git tek basına bak etrafına ne var ne yok gör menüye bak atarsın acemiliğini üzerinden

0|0
    0|0
Yükleniyor...