Sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum

Bu yıl meslek lisesi çocuk gelişiminden mezun olcam. Sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum. Buna nasıl başvurabilirim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İyi aksamlar öncelıkle ben 1yıl denedım ygs tutturamadım dırek 2 yıllıga gıttım sana su kadarıyla anlatayım memleketımden ayrı bır yerde universite yazıldım 2yıllık bilişim bölümü okudum 1.yılım bitti ve ben terkettım unıversıteyı cunkı hıkaye dostum 2yıllık bıtırırsın uste 2yıl daha okursun fılan sorular nasıl gelıyor bılıyormusun onun yerıne 4yıllık unıversite kolay 2+2 okursun dıyenler affedersın ama halt etmıs 2yıl bıttıkten sonra soruları bır gorsen boyle konusmassın bence duzguncene hazırlan 4yıllıga zaten senın askerlık sorunun fılan yok bayansın bır derdın yok bak ben 2.yılım oldu halen hazırlanıyorum ubıversıteye gıtmem kayıp oldu 1yılım ıcın seneye askerlıgımın tecılı bıtecek ve ben hukuk tutturamadım daha karar senın bu sene daha yogun tempoyla calıscagım son yılım hukuk gelmesse acıl tıp teknısyenı fılan ne gelırse dırek gırecegım artık BUNLARI OKUDUYSAN ASLA VE ASLA 2YILLIGA GITME YAZIK OLUR UNIVERSITE DIYEMESSIN 2YILLIGA NE UNIVERSITE HAYATI DERSIN NE BASKA BIR SEY BEN SEHRIMDEN BASKA BIR YERDE 2YILLIK OKUDUM UNIVERSITE HAYATI FILAN YASAYAYIM DIYE ORAYA GELENLER UNIVERSITEYLE ALAKASI YOK SANA TAVSIYEM 4 YILLIK :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ilk önce ygsye başvuru zamanında sınavsız geçiş hakkını kullanmak istediğine dair başvuru yapman gerekiyordu. eğer yaptıysan tercih zamanında kontenjan kılavuzu açıklandığında sınavsız gireceğin üniversiteleri tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • tercih zamanı okula gidiceksin 2 yıllıkları yazıcaksın bölümünden üni ye geçiş olan bölümleri. geçiş yapmak istiyorum diyiceksin en üstteki oluyor zaten

0|0
    0|0
  • kullanma hiç iyi değil.

0|0
    0|0
  • tercih yapcan direk öyle biliyorum okulda hocalarda yardımcı olacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...