Ukrayna-Rusya savaşı çıkar mı ?

Mümkün mü ? Son olaylar ile iyice kızışmış durumda.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• hayırlısı be gülüm :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır çıkmaz.
    Çünkü mesele aslında rusya - ukrayna arasında değil abd ve rusya arasında. Onlar her zamanki gibi birbirlerine göz dağı veriyolar bunu da ukrayna üzerinden yapıyolar.
    Rusya ve abd savarşı mı peki hayır onlarda savaşmaz çünkü iki tarafta da şu an için savaşı kaldıracak ne ekonomiye ne de kamuoyuna sahip.

0|0
    0|0
  • Bize giren cikan mi var

0|0
    1|1
  • bilmm. çıksa napcan ki

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• herşeyin bir sonu olduğu gibi avrupa birliğininde sonu yaklaştı.. savaş çıkarsa eğer avrupa birliğinin dağılmasına sebep olur diye düşünüyorum. bize giren çıkan mı var diye konuşmak çok cahilce. türkiye iki kutuplu dünyada ya sovyetin ya da amerikanın müttefiki olacaktı ve biz amerikanın müttefiki oldu. Amerika ırak savaşıyla bile çok sarsıldı. olası rusya savaşında iyice zayıflayacaktır. bizim için çok önemli bir süreç ..ikiside bize dost olamaz ama rusyanın yanında olmak bizi daha karlı çıkaracaktır diye düşünüyorum. ayrıca rusya hızla müslümanlaşan bir ülke. ve eninde sonunda müslüman bir ülke olacak.

0|0
    1|0
  • ukrayna ve rusya arasında savas cıkmaz daha dogrusu cıkamaz ukrayna halkının cogu zaten rus acıkcası rusya karsısında savasıcak bır ordu bulamaz pazar pıknıgıne gıder gıbı gırer ukraynaya ama bu onlarada bır yarar saglamaz ukrayna zaten ac bir ulke rus ekonomisi coker ukraynanın tamamını alırsa

0|0
    1|0
  • yok ukrayna çok hafif kalır rusyanın yanında cesaret etmesi zor bu işin sonunda ukrayna tekrar rusyaya katılır olur biter zaten iç karışıklıkta rusyanın payı vardır kesinlikle

0|0
    1|0
  • Zannetmiyorum Ukrayna AB-ABD İttifakına geçmiş durumda, Rusya buna cesaret edemez eğer ki ederse Büyük bir savaş çıkar bu savaşta 3.Dünya savaşının hazır olan zeminini tam anlamıyla hazır hale getirir ve 3.Dünya savaşını tetikler...

0|0
    0|0
Yükleniyor...