İngiltereye yerleşme imkanım var, ırkçılıkla karşılaşır mıyım?

arkadaşlar babam mardinli annem ıspartalı ırkçılıkla karşılaşır mıyım londra da ? birde iskoçlar da ırkçımı ? en onemlisi sanatsal açidan tiyatro felan türk kimliğim yuzunden sorun ederlermi ? zamaninda haluk bilginer oynamiş ama...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• zencıysen sana pıs zencı surtukk dıyebılırler

0|0
    0|0
    • Siyah saçlı beyaz tenli siyah gözlüyüm :)

• Olur mu bnasa :)

Erkekler Ne Diyor 2

• iyidir git. kızları güzel. bitane kız bulursun orda.

0|0
    0|0
  • dünyanın her yerinde Türk olmak bir takım önyargılara açık olmak demek ama kürdüm dersen seni ne kadar çok sevdiklerini göreceksin

zaten baban mardinliymiş.

0|0
    0|0
    • Ben melezim.Ve maalesef çok ırkçı Bi semtte yaşıyorum ismini veremem.Ve bu yüzden babamdan utanıyorum.Ni ara keşke babam olmasaydı dwmişliği, bile var.Sende iğnelemeye devam et.Sanmıyorum mardini seveceklerini.Hristiyanlığın başkenti olması dışında sevimsiz Bi yer

• Hayır stres oldum.

• onlar alışkın zaten bize Türk olmadığı yer yok şu dünyada.boş yere stres etme.

Kızlar Ne Diyor 2

• İngilterede ingilizden çok türk var sorun olmaz merak etme hiç

0|0
    0|0
    • Ya ben psikoloğum ve oyuncuyum.Mezun olur olmaz yerleşicem yerler tamamda ben tamam değilim.Otunculuk konusunda da sorun çıksın istemiyorum.İşte haluk Bilginer zamanında yapmış baya ilk Londra da popüler olmuş hatta.Ama korkuyorum biyere gidicem başvurucam Türk diye almazlarsa :(

• Sanatsal açıdan sorun olmasında :\

• O hiç olmaz

• ırkçılık kişiden kişiye değişin bir olay

0|0
    0|0
    • Sanatta ırkçılık yaparlarmıli ? Ya ben psikoloğum ve oyuncuyum.Mezun olur olmaz yerleşicem yerler tamamda ben tamam değilim.Otunculuk konusunda da sorun çıksın istemiyorum.İşte haluk Bilginer zamanında yapmış baya ilk Londra da popüler olmuş hatta.Ama korkuyorum biyere gidicem başvurucam Türk diye almazlarsa :(

• tam ingilisler belki yapar bu dediğini. ama sanat konusunda olmaz diye düşünüyorum.

• İnşallah ya :(

Yükleniyor...