Eşiniz sizi aldatırsa ne yaparsınız?

Boşanır mısınız, umursamaz yolunuza devam mı edersiniz,sevdiğiniz için görmezden mi gelirsiniz yoksa bir şekilde intikam alıp acısını çıkarır mısınız ve eğer alırsanız nasıl alırdınız?

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• Aldattığını bir şekilde belgeleyebilirsem boşayıp manevi tazminat alırdım..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• balık burcuyum :) bende yorum istiyorum :))

sorunun cevabına gelirsek nişanlım tarafından ben askerde iken aldatılmışım..

öğrendiğimde dünyam başıma yıkılmıştı ama artık olan olmuştu ve ayrıldık tabikide..

intikam alma meselesine gelirsek sabırla evleneceği zamanı bekledim.. !

bahsettiğim aldatma 2007 senesinde olmuştu ve geçtiğimiz ay evlendi.. beni aldattığı adamla değil, sanırım onu da aldatmış :)

nikah salonuna kocaman bir çiçek gönderdim.. herkes görsün diye adımı da koca koca yazdırdım altına da umarım mutlu olursunuz yazdırdım...

asıl bomba şimdi geliyor.. nikaha gittim :))

nikah memuru geldiği zaman salona girdim aheste aheste yürüyerek önlerde bir yer bulmaya çalıştım.. malum herkes oturuyor ve yürüyen bir adam.. haliyle o dahil herkes gördü (herkes özellikle ailesi).. kız kardeşi yanıma geldi "napıyosun sen" diye.. bende "nikaha geldim, adettendir takı takıp gidecem, yasak mı ? dedim..

sonrasında da takı töreni için sıraya girmek istedim beni tanıyanlar aptallaşmış farkında olmadan sıralarını kaybetmiş ve ben önlere doğru ilerlemiştim.. takımı taktım damadı ve aileleri tebrik ettim efendi efendi ayrıldım ...

bilin bakalım takı neydi ?

İNTİKAM GECİKİR AMA ASLA YAŞLANMAZ !

0|0
    0|0
    • hikaye güzelmiş.nişanlının burcu neydi? bu arada balıklar herkesle anlaşabilir,sempatiktir.derin duygulara sahiptir bu yüzden herşeyi kafaya takabilir.hayalperesttir.kimi balıklar hayal dünyasında yaşar.yardımsever ve şefkatlidir.onun için aşk ve romantizm önemlidir.çok kırılgandır.kolay karamsarlığa kapılabilir.güzel sanatlarda başarılıdır.

• yengeç,akrep senin gibi su grubudur onlarla çok iyi anlaşırsın.bunun dışında boğa,bir ihtimal oğlakta olabilir.

• hımmm dikkate alıcam ama boğa bir daha olmaz ! Nisan mayıs doğumlular benden uzak dursun!

• Aldatmanın nasıl geliştiği de önemli şimdi. Aldatma var aldatma var..

2|0
    0|0
  • Benim hatam var mı? diye sorarım varsa ayrılır yoluma devam ederim :)

Hatam yoksa gene ayrılırım :))

İntikam almaya değmez alırsam kendini değerli sanacak sessizce ayrılmak en büyük intikamdır ;)

1|0
    0|0
  • önce suratına tükürürüm ki tokadı bastığımda sesi daha güzel çıksın sonra gider boşanma davası açarım.

1|0
    0|0
  • Direk boşanırım. Çocuğumuz varsa sonuna kadar savaşır ve alırdım çocuklarımı bir daha da göstermezdim çocuğumu.

0|0
    0|0
  • Son bir kez daha sevişir ayrılırdım

1|0
    0|0
  • Sinir harbi

Gerisi bilinmez

0|0
    0|0
  • aldatma sadece fiziki birleşme değil bacı. göz zinası diye birşey var o bile aldatmaya girer. bunu kadını da erkeği de bolca yapıyor. yanında birisi varken diğerine bakıyor davet edercesine bakıyor. özellikle genç kızlarda çok görüyorum doyumsuzlar açlar ve yozlar. her koyun kendi bacağından asılır tabi beni ilgilendirmez.

0|0
    0|1
  • piçağı g*tüne saplarım <3

0|0
    0|0
  • Boşanırdım

0|0
    0|0
  • öldürürüm...;

0|0
    0|0
  • beni biliyorsun

0|0
    0|0

• Bir Erkek Karınızı Elinizden Aldığı Zaman

Karınızı Ona Bırakmaktan Daha Büyük Bir İntikam Yoktur

0|0
    0|0
  • bosanırım dırek

0|0
    0|0
  • Kaldıramam herhalde o anki psikolojimle boğabilirim.

0|0
    0|0
  • Boşanırım.. Birdaha yüzünü dahi görmek istemem:)

0|0
    0|0
  • boşanırım dırek sevgımden ölsermde gebersemde bosanırım

0|0
    0|0
  • eşim değilde sevgilimin aldattığını düşünelim çok seviyom affedemem de ayrılamam da :((((((

0|0
    0|0
  • eve almam napacam.

0|0
    0|0
  • Asarım keserim

0|0
    0|0
  • bende onu aldatırım

0|0
    0|0
  • sen ne yapardın :) ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hep derim öyle bişeyi asla kabullenmem direk boşanırım diye. Ama o zamanki şartlara göre de insanın elinde olmayabiliyor böyle şeyler.

1|0
    0|0
  • Görmezden gelmem. Eğer aldatılır ve sonrasında affedersem mutlaka 2.si olacaktır bu yüzden ne kadar seversem seveyim beni aldatan bir erkekle devam edebileceğimi sanmıyorum. Zaten kolay kolay da üzülmem kimse için. Beni kaybeder :)

0|0
    0|0
  • Umursamamak mümkün değil çok üzülürdüm tabiki ama güçlü olup ayrılırdım.Tekrar saygı duyamam beni aldatan adama ve saygı duymadığım biriyle evli kalmak mantıksız olurdu.

0|1
    0|0
  • Yara alırdım ama boşanmayı tercih ederim ama yaşanmadan en desek yalan olur

0|0
    0|0
  • aldattıgı kadınla evlenirim nispet yaparım sakjdhdskjhasddas

0|0
    0|0
  • İntikam boş insanların işidir. Ayrılırdım

0|1
    0|0
  • bi kere sevdiğim için görmezden falan gelmem öyle sevgi mi olur. boşanırım intikam almam onu kendi halinde bırakırım . ama çok üzülürüm Allah göstermesin

0|0
    0|0
  • dakkasına boşarım .

0|0
    0|0
  • "Bende bahane arıyordum zaten hadi güle güle"

0|0
    0|0
  • Çeker vuririm oni

0|0
    0|0
  • Eşim beni aldatamaz.

0|0
    0|0
  • kızgın yağ dökerim :D

0|0
    0|0
  • Aldatmanın affedici bir yanı yoktur, bu kadar bön olmak için ekstra bir çaba mı bu lan?

0|0
    2|0
    • bende öyle düşünüyorum ama herkes aynı fikirde değil.

• bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Alnından öperim :P bu nasıl soru la

0|0
    0|0
    • :D neden öpüyosun alnından ?

• ya aslan kadını ? :)

• aslanlar cömerttir.otoriterdir.genelde hep lider olmak isterler.iltifattan çok hoşlanırlar.yaratıcıdır.ateş grubu olduğu için çok enerjik ve birazda bencildir.sevdiği insana çok fedakarlık yapar.neşelidir.ve benim en sevdiğim özelliği çok güzel gülerler. :)

• Aldatildim ama boşanmak o kadar kolay değil. Intikam almak saçma. Aileden yana problemliyim ayrilamiyorum. Bosanjnca daha kötü olcagini düşünmüyorsan hayatinin bosan aksi halde sadece kendine zarar verirsin.

1|0
    0|0
    • peki bişey sorsam eşinin burcu neydi?ve senin.

• Bi iki açığını yakaladım girişimde bulundu sonrasında telefona şifreler koymalar falan yemedyse bile öyle bir halt yemiş gibi görünüyor. Illa yatakta basmsma gerek yok.Şüphesi yeter evliliğin sallanmasi için. Yabancı numaralar mesajlar falan artı davranışları değişti. Herkes kendine ypar canım zamanı gelince şut. Daha iyilerine layigim nlayacak ama iş işten gececek. Üzülmüyorum atlattım biraz.

• evet canım çok haklısın,üzme kendini.zaten akrepler güçlü insanlardır :)

Yükleniyor...