Lys'ye başvuru için bankamatikten para yatırmam lazım. Acil yardıım?

30 Nisan'a kadar lys sınavına başvuru için bankamatikten para yatırmam lazım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bilenler yardım etsin. Aşağıdaki bankalardan yatırılıyormuş.

T.C. Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası, Halk Bankası, Akbank,Garanti Bankası

Not: Her hangi bir bankada hesabım falan yok.

Güncellemeler:
ALLAH AŞKINA NASIL PARA YATIRACAĞIMI ADIM ADIM ANLATIN YA...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hesabın olmasına gerek yok. Kartsız işlemden yatıracaksın. Muhtemelen menüler arasında ösym diye bir seçenek vardır.

1|0
    3|1
    • ben hiç bir bankada öyle bir seçenek göremedim. En baştan adım adım ne yapacağımı anlatır mısın?

• Seviyem yetmediği için link ekleyemiyorum ama google'dan

"ziraat bankası kartsız işlem para yatırma nasıl yapılır" diye arattırırsan video bile çıkıyor.

Yardımcı olması dileğiyle.

• Çok sağol.

Erkekler Ne Diyor 3

• lan yürü git safmısın nesin ya. işte bunlar okuyor. tc no ile gidiceksin vericeksin adam işlem yapacak. ASOSYAL tespiti yaptım.

3|0
    1|1
    • Sen ananın karnında öğrendin dimi bunların hepsıni?

• Hadi yavrum siz evde oturun :)

• Asosyallikle bankadan para çekmeyi bağdaştıran zeki(!) insan kendine gel laaannn.

• zirate git t

0|0
    1|0
  • hesap numarası elındeyse hıc durma kos :)bu sıtene paylasım kdr kolay bı durum

0|0
    1|0
    • ösym'ye para yatıracağım. hesap no falan yok.İnsan olunda doğru düzgün nasıl yapıyoruz ADIM ADIM AŞAMA AŞAMA ANLATIN YA...

Kızlar Ne Diyor 1

• hesaba falan gerek yok.banakaya git ben lys başvurusu yapıcam nasıl olucak bilmiyorum bana bir yardım eder misiniz de.. biri sana yarıdm edicektir ama kendinde yapabilirsin yardım almak iyyidir.. bankamatiklere gidiyosun kart hesap falan hiç bişy yok direk ana bölümde eğitim işlemleri yazıyo oraya tıklayınca lys kısmı geliyo.. 1 oturum 25 tl,2 oturum 50 tl,3 oturum 75 tl,diyelimki tm öğrencisisin lys 1 ve lys 3 ya bu 2 oturum oluyor.yani lys den her biri 1 tane oluyor 3 oturum 3 tane lys olur.. ondan sonrası kolay ösym şifrenle girip kendin başvurunu yapabilirsin.. olmadı okula git rehber hocandan yardım iste onunla birlkte yaparsınız puanını falan görmez o konuda sıkıntı yapma..

0|0
    1|0
    • Valla ben kaç tane bankamatiğe gittim. ÖSYM ÖDEMELERİ diye bir seçenek bulamadım. hepsinde hesap no istedi.

• eğitim işlemlerine girdim buna rağmen hesapno istedi.

• o zaman bilen bir arkdşınla git.. banka memurundan yardım iste yapamıyorum de..

Yükleniyor...