Romada gezilecek yerler?

Arkadaşlar yazın bir seyahat planım var. İtalya'da gezilecek yerler nereler?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• geçen sene Şubat ayında gittim romaya, kesinlikle vatikanı gez ve aziz petrus kilisesinin en üstüne çık mükemmel roma manzarası var çıkış çok zor merdiven sayısını hatırlamıyorum ama 200-300 basamak var ama değer, roma dondurmasıı meşhurdur mutlaka dene 150 160 çeşit var. outlet centera mutlaka uğra lüks markalar ucuza alabilirsin ( guess çantayı ve ayakkabıyı 50 euroya aldım), collesiuma git , melekler ve şeytanların çekildiği kilise var oraya uğra (vatikan yolunun üzerinde zaten), roma müzesine gir çok eğlenceli ,daha sayamadığım bir çok yer içinde özür dilerim

0|1
    0|0
  • Floransa'ya git RÖNESANS kenti İtalya konusunda yardımcı olabilirim mama tarafım italyan kökenli çünkü

Kuzeybatı'da gittiğidne mutlaka Rapallo'ya git...Portofino çok güzeldir bizimkiler kuzeyli olduğundan kuzeyi iyi biliyorum Santa Margherita var bayılacaksın

Como gölü on numaradır oltan varsa balık tutabilirsin yerliler çok tutar orda

Milana bayılcan mutlaka milanın her köşesine git

0|1
    0|0
  • eger yetısrsen lazıo roma macına gıt derım snra romada xlunga restarant var mutlka gıt

0|1
    0|0
Yükleniyor...