Sizin Fikriniz Nedir??

Halk diliyle "gay" diye anılan insanlara karşı bir sempatim var. Hatta böyle bir toplumda bunu korkmadan ortaya çıkarıp, özgürce yaşayabildikleri için saygı duyuyorum ve özel bir yaratılışa sahip olduklarını düşünüyorum. Gerçi ben toplum baskının dışına çıkabilen herkese gıpta ederim. Hatta ilerde bir ev arkadaşı edinicek olursam, kızdan çok gay olmasını tercih ederim.

0|0
13|24

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin kendi kişisel tercihidir bunlar kesinlikle. Türkiye'de ki insanlar saygısızlık peşinde ve bu tarz kişiliklere ''i*ne, puşt'' gibi küfürler kullanıyorlar. İnsan kendi hür bedenine bile dışarıdan gelen eleştiriler yüzünden sahip çıkamıyor. Sokakta şort giyen bir kadın gördüklerinde, fahişe damgasını yapıştıran Türk halkı, kendi milletini aşağılıyor. Ne giyim ne de erkeğin küpe takması ile alakalıdır bu şeyler. Kafanızdaki örümcek ağı gibi dolanmış düşünceleriniz ile milleti yadırgamayı kesin de, ilk kendinizi yontun. En kusurlu kendinizsiniz çünkü lan.

3|0
    2|2

Erkekler Ne Diyor 24

• Sempatiniz gayet normal bence çünkü onların ruhları size daha yakın. Sizin derdiniz erkekle bayan arası bir kişilik çünkü sizler size cinsel olarak yaklaşılmasın istersiniz. Kızların her birinin apayrı bir dünyası vardır ve birbirlerini dinlemek yerine ben konuşayım o dinlesin modundasınız. Erkek arkadaşınız da size cinsel olarak yaklaşmak ister bu sefer de sizi cinsel meta gibi görmesinden yakınır durursunuz. Doğal olarak erkek ile kadının karışımı olan gayler size daha yakın gelir zira onlar erkek gibi davranış göstermeye zorlanan ama ruhları kadın olan kişilerdir (hepsi olmasa da). Bu size avantajdır çünkü sizi bir erkek gibi dinleyecek ve kadın gibi anlayacak ve bu yönde kısa cevaplar verecek olan biri var karşınızda.

Erkeklere gelince, benim etrafımda böyle birileri yok (belki) bu yüzden nasıl bakacağımı da pek kestiremiyorum. Bilinenin aksine gaylik bir hastalık değildir, bu bilimsel olarak kesinleşmiş bir gerçek.

3|0
    0|0
    • tabiki de hastalık değil, doğuştan gelen bir içgüdü. Cinsellik konusuna dediğin gibi bakmıyorum ama gaylerin erkek gibi dinleyip, kadın gibi anlaması kısmı doğru olabilir.

• Her insan biraz şefkati hak eder bence. Ne negatif ne de pozitif ön yargılı olmamak gerek. Onlar da ana kuzusuydular, hepimiz gibi. Acımasızlık yakışmıyor galiba.

• kesinlikle haklısın:)

• bakın ben homofobik değilim mevlana ve şems ilişkisini eskiden duygulkanarak okurdum. ama fikrimi de belirteceğim buna hakkım var.. onlar da Allahın yarattığı bir candır ama bu gayliğin küfür sapıklık ve hastalık olduğu gerçeğini saklamaz. gerek kur'anda gerek hadisi şeriflerde eşcinsellik kınanmıştır sapkınlık olduğu belirtilmiştir. Allahü teala kitabında lut kavminin helak oluşunu anlatırken eş cinselliği de buna bir sebep olduğunu bizlere göstermiştir.

lût'u da peygamber olarak gönderdik. hani o kavmine şöyle demişti: "sizden önce âlemlerden hiçbir kimsenin yapmadığı çirkin işi mi yapıyorsunuz? hakikaten siz kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz. hayır, siz haddi aşan bir toplumsunuz."

araf

rabbinizin, sizin için yarattığı eşlerinizi bırakıyor da insanlar arasından erkeklere mi yanaşıyorsunuz? siz gerçekten haddi aşan bir topluluksunuz.

şuara

0|2
    4|1
    • bu arkadaşlara hollandaya gitmelerini tavsiye ederim orada serbest çünkü. rahatca salyangoz satabilirler

• amin amin.

• 9 yasindaki kizlara nikah kiyip onlarlan cinsell iliskiye girmek nedir ?

• Bir kısmına gıcık oluyor, diğerlerini yargılamıyorum. Gıcık olduğum kısım kadın gibi giyinip kadın gibi konuşmaya çalışan v gay olduğunu bu şekilde milletin gözüne sokmaya çalışanlar. Derya Köroğlu, Murathan Mungan gibi çok sevdiğim insanlar da var. Onlar da gay. Ama adamlar efendi. İşte böyle olanları yargılamıyorum ama ötekiler beni fitil ediyor.

0|0
    1|0
    • Murathan Mungan gaymi? bilmiyordum. Ben kadın gibi giyinenlere de sevgi besliyorum hatta beraber makyaj yapıp, gecelik deneyebiliriz:)

• Ben hiçbir zaman öyle görmeliler ya da pislikler demedim zaten ve asla da demem. Ben sana hangi tipten hoşlanmadığımı söyledim ama sen beni düşman ilan ettin. Sanırım anlamadın. Bu serzenişini bana değil hak edenlere yap. Ben bunun kötü bir şey olduğunu da söylemedim. Tercih meselesi olduğunu söyledim. Anlamadan saçma sapan suçlamalarla üstüme gelme. Kalbini kırmak istemiyorum. Düzgün oku yorumlarımı baştan.

• sakin ol şampiyon

• Tıp literatörü hastalık olarak bakıyor bu duruma. Tedavi edilir mi edilmez mi bilinmez ama ben nasıl ki lezbiyenliği tasnif etmiyorsam bunuda tasnif etmiyorum. Yaratılış olarak karşı cinse ilgi duymalıyız hemcinsimize değil.

0|0
    2|0
  • Birbirinize trip atarsınız artık dffgdsgdg

2|0
    2|0
  • Gay olmak herkezin elinde olan birşey değil,doğuştan öyle ise saygı duyarım.Sonradan olanlara ise çok itici bakarım.Bana göre de çok normal karşılayamam çocuğun ile sahilde yürüyorsun.Erkek erkeğe ya da kız kıza öpüşüyor.Çocuk ne görse yapar.O yaşta kendi cinsine karşı harakete geçebilir.İçinde öyle birşey olmasa bile küçük yaşda arkadaşım abisi yapıyor,diye beraber yapalım diye teklif de bulunmuşdu.O günü asla unutmam.Mutfakdan bıçağı elime aldım.Aç kapıyı diyerek çıkmışdım.Gay arkadaşın olursa sana zararı olmaz. :D

0|0
    1|0
  • Bu konuda fransız kalmak istiyorum ama ne yalan söylüyüm gay bir arkadaşımla yan yana duramam bir evde.

0|0
    1|0
  • Ağzının ortasına çakasım gelir

0|2
    3|1
  • Gecen bir kiz burada ben Lezbiyenim baska Lezbiyen kiz varmi diye soru sormustu. Sorunun altinda son gördügümde 20 Erkek ve 7 kiz Cevap vermisti.

20 Erkegin hemen hemen hepsi 17-18, kizin lezbiyen olmasinlan bir problemi yoktu cünkü kim bilir ne fantaziler kurdular.

Bak simdi, sen ayni soruyu Erkekler üzeri soruyorsun daha dogrusu cogu kisi öyle sanacak.

Lezbiyen sorusundan tam ters bir tepki göreceksin simdi burada.

Ama soruna geri dönersek. Beni insanlarin Cinselligi ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
    • insanların tepkisi umrumda değil, sadece fikrimi belirttim. teşekkür :)

• Gay diye dışlamak gibi bir şeyimiz yok sadece bana dendiğinde delleniyorum: :D:D

1|1
    0|0
  • Hayat gay be tatlım

1|1
    0|0
  • ne güzel büyük marifet gibide söylüyor..

0|0
    1|0
  • özel bir yaratılış mı?

onlar yaratık dışılar.

0|0
    2|0
  • hernekadar anormal itici veya sapıkca gelsede saygı duymak lazım

0|0
    0|0
  • bilemedim ya :/

0|0
    0|0
  • ben de bir gay olarak ozgurce kendimi herkese acabilmek isterim.. fakat mecburen cok az insana durumumu acabildim. malesef insanlar boyle seylere hazir degiller..

0|0
    0|0
  • bir bayan olarak bunu anlayışla karşılamanız normal,gerçek bir adamın midesi gayliği mayliği kaldıramaz arkadaş, iğreçliktir. ben de lezleri nedense normal karşılıyorum,ççünkü kız olsaydım kesin lezbiyen olurdum

0|0
    1|0
    • ben lezbiyenleride severim. Karakter meselesi.

• yani benimde ilerde bir ev arkadaşım olacaksa erkekten çok lezbiyen olmasını tercih ederim.Anladın sanırım :)

0|0
    0|0
  • Ne bileyim Bayanlar daha esnetik ama erkeler itici be abi ne oyle erkek erkeğe :D

0|0
    0|0
  • İlginç deişik bir toplum teorisi :(

0|0
    0|0
  • çok ilginç

0|0
    1|1
  • ben erkeklerler bir ilşki sevmiyorum herşey yerinde güzel kadının verdiği tadı ve zevki vermiyor

0|0
    1|0
  • kafan güzelmiş kardeşim güle güle kullan.

0|0
    1|0
  • aynen öyle keşke herkes gay-lez olsa değilmi. Şu nalet gidecise üremede bir dursa. Alllah belalarını versin üreyenlerin. it oğlu pezolar. yeter da ak doldu taştı metrobüs rar ne pislikler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Gay arkadasim vardi eskilerden..cok kibar iyi anlisiyorduk..benimle oldugu gibi diger arkadsslarlada iyiydi..

tarih bolumunu kazandi odtu ye gitti.

2|0
    0|0
    • ne güzel :) benim gay tanıdığım oldu fakat aynı akşamları işe çıkıyordu. Ona bile oturup konuşunca saygı duydum. Konservatuvar okuyordu.

• Hep bir gay arkadaşım olsun istemişimdir ben de. Ön yargılar işte. Bu yüzden kendilerini gizliyorlar. Eşcinsellik günah belki bu yüzden kabul edilemiyor halk tarafından ama bana anormal bir şeymiş gibi gelmiyor. Gayet normal. Kimse karşı cinsinden hoşlanmak zorunda değil ve aynı şekilde kimse de bu durumda olan bir kişiyi yargılama yetkisine sahip değil bence. Ayrıca yazdıklarına katılıyorum ^^

1|0
    0|0
  • Fikirleri kendine özgü olan kişileri daha çok severim gaylik kişinin tercihi ama diğer insanlardan farklı görmüyorum ama farklı bir yönünde saygı duyuyorum

2|0
    0|0
  • Yargılamıyorum. Arkadaşım da var çok severim

2|0
    0|0
  • bır cok arkadasım var o tercıhlıı hepsıde cok ıyı ve durustler normal ınsanlara gore gercekten ınsanlar secımlerıde kımseyı ılgılendırmezz

1|0
    0|0
  • Gay arkadasim var ve cok iyi anlasiriz

3|0
    0|0
  • karşıyım

0|0
    2|0
  • ulu-orta öpüşmezlerse sorun yok

1|2
    2|0
  • pasif olanları sevimli olabilir aslında. ne biliim kızkıza dolasırsın zararı dokunmaz. ama sevgililerimizi uzak tutmakta fayda var

0|0
    0|0
  • Bir fikrim yok

0|1
    2|0
  • yaşasın lgbt!

1|0
    1|0
  • Gay veya lezbiyen olunca zaten bunu degistiremezsin, cünkü o insan öyle doğmustur. Homofobik insanlardan da zaten hic haz etmem.

2|0
    2|0
Yükleniyor...