Site yapmam lazım sizce içeriği nasıl olmalı

arkadaşlar mezun olucam bu sene üni.den ve proje teslim etmem lazım site yapmam gerekiyo sizce ne sitesi yapabilirim orjinal fikirlerinz varsa yardımcı olurmusunz

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• geçenlerde benim aklıma bir fikir gelmişti aslında ama çok para kazanırsan banada payımı vereceksin tamam mı? :)) bak şimdi İstanbul la başlayalım. bilindik güzel yerlere insanlar nasıl gidecekelrini bilmiyorlar. özellikle toplu taşımayla. bir forum gibi olacak ve başlıkta şuradan şuraya diye yazarlar yazacaklar.örneğin: beylikdüzünden topkapı sarayına. ve en kısa yolu metrobüs bilmem ne yazacaklar ve maliyette ekleyecekler. sonra bir arama motorun olacak nereden nereye diye anladın mı? kullanıcılar güzergah arasın diye. 100 alırsın 100 :))

0|0
    0|0
    • Güzel olur aslında C# dan anlıyomusun visual studio kullanabliyomusun

• Ya c# bilen arkdsların falan yok mu bu dersi geçmem lazım bana yardımcı olablcek birisi lütfen gerçektn cok zordaym

• kimsenin uğraşacağını sanmıyorum okuyan arkadaşların falan varsa mühendislik onlar belki yardım ederler. çalışan birisinin vakti olmaz bunlarla.

Erkekler Ne Diyor 4

• helalsexshop

0|0
    1|0
  • c# asp.net biliyorum ayrıca

0|0
    0|0
  • html-php-css biliyomusun?

0|0
    0|0
  • Şöyle güzel bir kaliteli p*rno sitesi yapabilirsin bende video da var sana istediğin kadar gönderirim yardımcı olurum:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...