Okuduğunuz veya duyduğunuz güzel kitaplar hangileri?

bana kitap önerebilir misiniz roman olsun lütfen

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Metro 2033 diye bir kitap. Sanırım 2013 yılında nükleer bir savaş başlıyor ve Rusya bütün dünyaya nükleer füzeler fırlatıyor. Rusyadaki Moskova metrosuna sığınan insanlar hayatta kalıyor bunlardan biriside Artyom. Artyom o sırada bir çocuktu ve 2033 yılına geldiğimizde Artyom artık büyüyor ve Yer yüzündeki Mutantlarla ve Metrodaki düşmanlarla savaşıyor. Çok güzel bir kitaptır. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İmparator romanın kapıları

sineklerin tanrısı

hayvan çiftliği

1984

benim hüzünlü o.ros.pularım

aşk

zahir

ve bunlara benzer bir çok kitap tavsiye edebilirim:)

0|0
    0|0
  • henüz okumadım ama yeni bir kitap aldım. Lea diye.. Pascal mercierin imzasıyla yazılmış bir kitap.. oku ne bileyim güzele benziyor

0|0
    0|0
  • LOTR LOTR LOTR

0|0
    0|0
  • buz ve ateşin sarkısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canan Tan - piraye

Ahmet Batman : soguk kahve & sabah uykum

Piraye ; insan okudukca devamini merak ediyor. ve okumasi cok zevkli bir kitapto

Ahmet batmanin kitaplari ise gercekten cok iyiler. Soguk kahveyi okuyorum su anda biter bitmez sabah uykum a basliyacagim. kitabi okudugunda gercekten bazen hayatta yasadiklarini veya kendi dusuncelerini geri bulabiliorsun kitapta. Tavsiye ediorum gercekten

0|0
    0|0
  • ölü ruhlar ormanı cinayet kitabı ama off eşi yok okuyan herkes çok beğendi

0|0
    0|0
  • Chuck Palahniuk - Diary (Günce) ve Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna ikisi de güzeldir.

1|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı, Beş Sevim Apartmanı, Yüzyıllık Yalnızlık, Atlas Vazgeçti Serisi, Şibumi, Yüksek Topuklar aklıma gelenler...

Bu arada Hank Rearden keşke kanlı canlı olsan... Ah ah...

0|0
    0|0
  • çevremden duyduğum kadar soğuk kahve ve sabah uykum güzelmiş :))

1|0
    0|0
  • tutunamayanlar

empati

parfümün dansı

0|0
    0|0
Yükleniyor...