Kapat

The Amazıng Spıder-Man 2

Arkadaşlar film dublaj lı mı yoksa altyazılı mı olacak? Bilgisi olan var mı?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Yaşasın alt yazı... İki şık da mevcut...

Bu arada Andrew Garfield iyi olmuş...

0|0
    0|0
    • Altyazı özgürlüğü... :) Eminim bütün film iyi olmuştur, izlemeyi çok istiyorum ama param yok malesef :(

• Ben de izlemek istiyorum da bakalım...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Altyazılı izle

0|0
    0|0
  • altyazılı olması daha iyi değil mi

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bütün yabancı filmler sinemada Türkçe alt yazılı olarak yayınlanır. 1 seneye yakın bir süre sonra Türkçe dublajlı olarak Tv'lerde yayınlanır. Bende Sinemalar sitesinden baktım ve yanında Türkçe yazıyor.. ?

0|0
    0|0
  • ben ne bileyim yaaaaaaandeeeeexxxxxxxxxxx miyimmmmmmmmmm ?

filmin kalitesi düşüyor gerçekciliği gidiyor be kardesim türkçe altyazı izleyin hem ingilizce kelime birşey öğrenirsiniz belki okumanızda gelişir fenamı birsürü dizi yabancı dizi izliyorum yani onlarca bölüm :D

0|0
    0|0
  • Her iki versiyonu da oluyor genellikle marvel serisinde. Ama dublaj filmin kalitesini önemli ölçüde düşüren bir etken olduğu için alt yazı en temizi...

0|0
    0|0
  • Spiderman'in hangi serisi bu ? Son serisi mi ? Hangi kötü kahramanlar var. En son Kum Adam ve Venom vardı. Bunda hangileri var ? Yeşil Goblin mi ?

0|0
    0|0
  • link bu adam oynamadıgından beri izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Ya yeter artık şu filmleri dublajlı izlemeyin.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Her şeyi geçtim, orjinal ses diye bir şey var!

• altyazılı gelır ılk once

0|0
    0|0
  • bu filmin konsu diğer spider man lerden farklımı kardeş bir söyler misin

0|0
    0|0
    • Diğer 3 serilik film ana konunun dışına çıktığı gerekçesiyle devam etmedi. Yeni seri başlattılar. Bu serinin ilk filmi bile diğer serilere oranla daha iyiydi. 2. de çok çok iyi bekliyorum. Bugün sinemalara giriyor.

• Yok birbirleriyle alakası yok

• Önceki filmlerin sıkı takipçisiydim. Bu yeni filmler yeniden çevrim yani bütün hikayeyi baştan anlatıyor ama bazı farklarla. Yeni serinin ilk filmine gitmiştim iyi bir filmdi, önceki seriyi beğenmeyenler veya hiç izlemeyenler için daha eğlenceli olacaktır. Benim tercihim önceki seriden yana. O serinin iptali de Sony ve yönetmen Sam Raimi anlaşamayınca oldu. En başta son filmin kötü olmasının nedeni Sonynin baskılarıydı zaten. İlk soruya gelince film Türkçe yazıyorsa dublajlıdır. Orijinal yazmalı

• alt yazı kardeşim..gelsede izlesek

0|0
    0|0
  • Sinema salonlarına tıkladığımda dil Türkçe diyor ama benim de tam fikrim yok.

0|0
    0|0
  • Her ikisi de olacak :)

0|0
    0|0
  • güzel film izlemek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...