Üniversitenin yolu dersaneden mi geçer?

neden kanunmuş gibi hemen her liseli dersaneye gider.ve üniversite için tekşart olarak görür?dersanesiz olmuyo mu yani?

0|0
12|4

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiyede Turk milletin bir zihni vardir dostum. Herkes birsey yapiyosa sende aynisini yap. Nedir bu zihniyet

1.Iphone cep telefonu herkes alir ama sorsan 10ozelliginden 2sini kullanmazlar

2.dersane herkes tutturmus ya oglum dersaneye gitsen acaba bak su filancanin cocugu gidiyor vs vs... bence universite yolu ilkokuldan baslar... almanyada ilkokulda cocuk okula gider ve mezun olacagi yil mudurler gelir ve aile ile toplanti yaparlar ogrenci icin su derse kafasi yatkin bunu bu bolume verin basarili olur ve su su okullar var bu konuda bizde yardmci olurz derler ve cocuk daha kucuk yastan sevdgi bolumu okur ve o isi yapar ama TRde kac puan yaptim oo tm hop su uniye maksat bir uni olsun o kadar dusucne o

0|0
    0|0
    • müthiş haklısın.sırf açıkta kalmamak ve puanları heba etmemek için alakasız bölümlerde okuyolar.hem kendigeleceklerini yakıyolar hem o bölümde gerçekten okumak isteyenin.zaten sistem çarpık.iyice çarpıtıyolar.sırf sürüden olmamak için iphone almadım ehliyet bile almadım...

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence dershaneye eğlenmek için gidenler var. Derhane şart değil fakat matematik gibi zor kavranan dersten bir kaç saat özel ders almak daha anlamlı.

1|0
    0|0
    • çalışırsın edersin eksikliğin olur onu tamamlarsın anlarım ama kanun gibi liseye geçen hoop dersane...bu sınavları büyütmeyin derim.ben o sınavı kazanıp üniye gideni onuda bitirip daha yükseğini bitirip diploma alanı biliyorum.bi numara yok yani bukadar kasmaya değmez

• bana göre hazırlanma aşamasındakiler gidiyor yani tek halledemeyecekleri için anlayamadıkları için.. boşa para gidiyo bana göre.ben bana saçma geliyo

0|0
    0|0
  • Senin iradeden geçer

0|0
    0|0
  • bende dersaneye gidiyodum derslerim dahada kötü oldu bıraktım ve ygs puanım dersaneye gidenlerden daha yüksek geldi

1|0
    0|0
  • Okullar yeterli olsaydı dershanelerre gerek kalmazdı

0|0
    0|0
  • Öğrenci; dershaneye sınav için gidiyor, okula ise not ortalaması için. İstisnalar olabilir ama bence böyle.

0|0
    0|0
    • benim bildiğim öğrenci okula uyumak için gider.dersaneyede manita ayarlamak için

• düşüncem değil gözlemim bu.sınıftan çok kantinde vakitharcıyolar

• Arada hiç mi test çözenine filan rastlamadın?Vay be,zamane gençliği daha tembelleşmiş.

• Evet geçer

0|0
    0|0
  • Duzenli ders calismaktan gercer

0|0
    0|0
    • kafada kavak yelleri.hormonlar zirve.hangi düzen hangi ders

• no my teacher:))

0|0
    0|0
  • evet..

0|0
    0|0
  • tek yararı düzenli disiplinli çalışmayı öğretmek ve sistemden haberdar etmek. bunu kendi başaran bir öğrenci için gereksiz ama yapamayan bir öğrenciye şart.

0|0
    0|0
    • yapabilen öğrenciyi zaten daha okul sıralarında iyice törpüleyip sıradan bir koyun haline getiriyolar

• ben 2 kere kazandım üniyi (ilk bölümümden vazgeçtim tekrr sınava girdim) hiç birinde de dershaneye gitmedim oluyor yani

0|0
    0|0
    • bende...o sınav zaten kazanılmıcak bişey değilki.hiç hazırlanmadan girdim ve hep kazandım.o sınavı kazanamayanları anlayamıyorum:))

• rahat olduğum için biçok sorunun cevabını ileriki soruların şıklarından çözdüm:))

• :)) o da başarı

Erkekler Ne Diyor 3

• Olur ama dershane ile kişi daha fazla çalışır ve deneme sınavları ile kendini ölçebilir.

0|0
    0|0
  • Düzenli disiplinli planlı calışşş

0|0
    0|0
  • okulların artık iyi egitim vermemesi devlet ögretmenlerini pasifize etmiş durumda , kimse artık ögretmenlere guvenmiyor. dersanalerin kapanması gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...