Atatürk'ün yazdığı eserleri okumak istiyorum nerede bulabilirim yardım lütfen?

Atatürk'ün yazdığı eserleri okumak istiyorum nerede bulabilirim bu konuda bilgisi olan?yardımcı olabilir mi lütfen?

Ve ayrıca Atatürk'ün okuduğu eserleri de okumak istiyorum nerde nasıl bulabilirim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Milli kütüphanelerde var ordan alabilirsin sadece basit bir üyelik yaptıktan sonra..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Nutuk

Baş eseridir , ilk ve en ağırıdır ama en önemlisidir , diğer kitapları için sonundaki referans listesi sana yol gösterir.

0|0
    0|1
    • nutuk u okudum.teşekkür ederim

• ataturkun okudugu eserlerı okumanız zor hem sayıca fazla (3000) hemde cogu degısıklıge ugramadan o zamankı lugat terımlerı ıle bayar sızı..googledan yazın,derdınızın caresı orada

0|0
    0|0
  • Arkadaşların da dediği gibi en önemlisi Nutuk, onun dışında "zabit ve kumandan ile hasbihal" var aklıma gelen sadece, daha fazla istersen iş bankası yayınlarına bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • nutuk = lise inkılap tarihi kitabı. bir fark yok. yanlı obekjtiflikten uzak ve insana birşey katmayan bir kitap. tabi sen yine de oku kardeş ama sorgulama gözün de açık olsun senin iyiliğin için söylüyorum bunları.

0|0
    0|2
    • iyiliğimi düşünmenize gerek yok soruma cevap verseniz yeterli fikirleriniz size kalmalı

Yükleniyor...