İçmimarlık bölümü ile ilgili bilgi istiyorum ?

Önümüzde tercih dönemi olacak içmimarlık bölümü ile ilgili bildiklerinizi yazar mısınız?Etrafınızda içmimar varsa gözlemlerinizi de yazabilirsiniz,

Ayrıca içmimarlık ile içmimarlık ve çevre tasarımının farkı nedir?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yani kısacası çevren yoksa bu işte pek para kazanamazsın.. Tabi ki tasarım yeteneğin çok iyidir vs o zaman kesinlikle tercih et.. Ama normal mimaride de metalurji bilgin olması gerek ekstrası tasarım gücü.. Mimarlığa göre biraz daha kolay bilgi genişliği açısından ve tamamen kişisel özellikler ön planda..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mimarlık şirketinde çalışıyorum.

Çevre tasarımında peysajla ilgilenirsin.

Yalnız şöyle bir durum var ki piyasada şirketler çevre düzenlemesinide mimarların yapabileceğini düşünüyor ve genellikle buna ihtiyaç kalmıyor.

Özel peysaj projeleri dışında.

İç mimarlık veya mimarlığa yönelmen senin için daha karlı :)

0|0
    0|0
  • Bu isi Profesyonelce yapan bir firmada calisiyorum. Hem ic mimari hem bina hemde insaat uzerine.

Bircok ic mimar arkadasim var. Iyi kazaniyorlar. Tabi kendini gelistirmeli ve tasarim gucun olmali.

Ayrica metalurjiyi de iyi ogrenmen gerek.

Bu konuda ciddi isen kucuk bir staj ayarlayabilirim

0|0
    0|0
  • çok iyi para akıyor.

0|0
    0|0
  • mimarlık: 3 oda bir salon antre şu kadar metrekare vs.

iç mimarlık: kartonpiyer jaluzi laminasyon vs.

iç mimarlık ve çevre tasarımı: bahçe düzeni havuzun yanı iç döşeme fıskiyeler heykeller heykel şeklindeki ağaçlar düğün düzenleme vs vs vs...

0|0
    0|0
  • cok para ıstıyolar ya

ev alırsın o paraya evı dekore edene kadar

0|0
    0|0
  • babaın petrol kuyuları olması lazım iç mimarlık okuyabilmen için :)

0|0
    0|0
  • İç mimar olmalısın tek kazandıran sektör :)

0|0
    0|0
  • Maşallah...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İç mimarlık bölümündeydim ben. İç mimarlık yetenek sınavları ile alıyor. İç mimarlık ev içi. Çvere tasarımı hem içi hem çevresi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...