Thy nin igdirda cektigi reklam hakkinda dusunceleriniz:)?

Izlemeyenler icin link

link

Yapanin eline saglik bence :) siz ne dusunuyorsunuz:)

Güncellemeler:
Arkadaslar reklamin siyasi sosyal boyutunu sormuyorum.thy nin akp reklamini acikca yaptigini igdir havaalanini yaptiklarini thy nin kazik mekanizmasini zaten biliyorum.benim bahsettigim sey reklamin guzel olup olmadigi sadece

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Reklam harika olmus✈👍Ve çoçuklar çok tatli ❤

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence gayet güzel reklam olmuş ben ilk izlediğimde ağladıydım.

0|0
    0|0
  • bu reklamdan şöyle bir ironi çıkıyor orda yaşayan çöğu insan uçağa bile binemiyecek. çünkü paraları yok. o havalimanına sadece bakacaklar :(

0|0
    0|0
    • Turkiye basli basina bir ironi ulkesi zaten:) ama reklam baya etkiledi ozellikle kucuk cocuklarin oscarlik performansi :)

• He ığdırdaki herkes fakir hiç kimse binemiyor zaten uçağa dimi?

• ben o çocuklardan bahsettim atarlı şey. herşeye saldırman lazım ille değilmi. gtn başın durmuyor bi

• owww çok tatlı bir reklam olmuş ne kadar hoş :D

yaratıcı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok güzel olmuş..

Ulan, garipler ne şartlarda büyüyorlar.

Uçak geçiyor diye seviniyor, oyun oynuyor çocukcağızlar.

Geç bile kalındı; hatta uçak havalimanı falan da yetmez oralara. Kursunlar onlara da tam teşekküllü bir şehir. Batı'da ne varsa Doğu'da da aynısını olsun artık.

0|0
    0|0
  • Dünyanın parasını kazanıp da yaptığı reklamın takdir alması çok da abartılacak bir olay değil diye düşünüyorum. İşleri ne yapacaklar tabiki. :)

0|0
    0|0
  • tek umudumuz thy

0|0
    0|0
  • evet guzel bir reklam yapmıslar . şmdi artık herkez ucaga biniyor ve 300 tlden pahalı bilet olmayacakmıs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...