Danışmanlık şirketleri iyi para kazanıyorlar mı ?

Ve tam olarak yaptıkları iş nedir ? Psikoloji pdr okuyan birisi bu ise atilabilir mi ?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• danışmanlık kadar saçma ve bir okadarda karlı iş yok okadar çok dalı varki yaşam koçluğu aile ekonomi vs.. hatta 1 dalı daha var araştırma danışmanlığı bildiğin anket sektörü en cok parayı götüren sektör 2 yıl once calısmıstım 1 firmada anketör olarak değil tabi ama inan o anket sektöründe öyle paralar dönüyorki ben diyim sana patronun senelik kar'ı 1 milyon ben diyim 2 milyon düsün hepsi 100 m2 lik bir alan ve 20 anketör zavallı gencin calısmasıyla cebine indiren bir sektördür danısmanlığın dalları ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Danışmanlik gelecegin mesleklerinden kazanci iyi ufku genis bir meslek ama sürekli kendini gelistirmeye ve yeniliklere hazirlikli olmalisin. İs saatleri bazen esnek bazen hic yok ..

1|0
    0|0
  • sağlam bir dolandırıcılık meziyeti hakimdir bir çoğunda. Bildiğiniz akıl satıyorlar. Birde iştetmenlerinin meziyetleri aralarında analarını boyayıp babalarına satmak gibi yetenekler de mevcut. Bu yeteneklere haiz iseniz danışman bir firma kurabilirsiniz tabiki.

1|0
    0|0
    • Su zamanima kadar hic hak yemedim yemem gibi bir seyde soz konusu degil zaten o yuzden psikoloji okuyorum eger sirket kurarsamda hakkiyla calismak idealimdir yani hakkim neyse onu alirim ben bu sekilde buyumek istiyorum ve ne kadar sansim oldugumu soruyorum. LUTFEN ON YARGILARINIZA YENILIP HERKESI AYNI ZANNETMEYIN KIMIN NE OLDUGUNU YANLIZ ALLAH BILIR.

• ben sizi bu isnat ile suçlamadım lütfen sözlerimi dikkatli okuyunuz. Genel olarak danışman firmaların yaptıklarını ve ve metodlarını belirterek amaı dışına taşmış bu sektöre yönelik bir atifta bulundum.

• Bende sizin için birşey demedim zaten genelleme yaptim problem yok yani :)

• Ülkemizde yaygın olmamakla birlikte yaşam koçluğu yeni yeni boy göstermeye başladı bu alanda kendinizi geliştirip ilerde kişiye öel bir yaşam koçluğunu b planı olarak kariyerinize ekleyebilirsiniz. Danışmanlık konusu ise ap ayrı, pek çok bu alanda çalışma yapan hizmet veren kuruluş mevcut ve sistem bunların tekelinde işlemekte. Ve Evet atılabilir.

1|0
    0|0
  • çok kazanmıyorlar hayır

1|0
    0|0
  • kazandırıyor

1|0
    0|0
  • ne danışmanlığı olduğuna bağlı, mesela bir tanıdığımın çalıştığı şirket, yabancı danışmanlık firmasına fizibilite raporu için 50 bin dolar vermiş. adam 3 günde gelip raporu hazırlamış, gerisini sen düşün

1|0
    0|0
  • danışmanlık şirketindeyim yaptığı işe göre değişir ben iş zekası alanındayım

1|0
    0|0
    • Peki hangi işlerle ugrasiyorsunuz daha cok ? Sirket sahibi icin getirisi iyi mi ? Odtü psikoloji okuyorum ve surekli hastalarla degilde bunun gibi sirketlerde calismak veya kendi sirketimi kurmak istiyorum ne kadar zamanda buyuyup kendimi kanitlayabilirim bu sektorde ?

• tama aç bakalım ben sana cv mi gönderiyim beni de işe al :)))) maaşı sonra konuşuruz min 5.000 isterim :)

• iyi bir pazarlamacı olman gerekir :D o kadar söyliyim sana,ve yaptığın işe tamamen hakim olman gerekir

1|0
    0|0
    • Psikoloji okuyan birisi bu sektorde basarili olabilir mi yani ustune bide endustri ve orgut psikolojisi alaninda yuksek lisans yaparsam buyume sansim ne kadar ?

• çok iyi para kazandırıyo.

1|0
    0|0
  • konumuna gore evet

1|0
    0|0
    • Konum derken bir ornek verebilirmisiniz yani mesela İstanbul gibi bir yerde mi

• Iyi mekanda olmasi sart

1|0
    0|0
  • pdr okuyan arkadaşlarım bu alanda rahatça iş bulabileceklerini söylüyorlar .

1|0
    0|0
    • Benim için mi diyorlar tam anlayamadim ?

• Odtü psikoloji

• Yakınmışız baya :) kampüste mi kalıyorsun ? (burdan mı konuşcaz sürekli ? )

• nero pskoloji iyi bilmlesininki para kazanabilesin zor yani ayrıca pdr çok ayrı bir durum

1|0
    0|0
  • ben gıda sektöründe danışmanlık yapıyorum bir şirkete bağlı değilim. kazanca gelince Allah bereket versin :)

0|0
    0|0
  • Bizim şirkette 3 kişi var, hem mesai içi tatil yapıyorlar resmen hemde paraya farklı isim buldular :)

0|0
    0|0
    • Bana bunu biraz acarmisiniz yani yaptiklari is neler hayatlarindan memnunlar mi ? Ve birde hangi universite-bolumden mezunlar acaba ?

• 0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...